День лікарської рослини
День лікарської рослини

Поділитися новиною:

День лікарської рослини

13 день в таборі

   14.06.2018. 13 день в пришкільному таборі з денним перебуванням "Чемпіон" пройшов під назвою "Лікарські рослини Куп'янщини".

   Сьогодні всі вихованці підготовили розповіді про рослини нашого краю, які мають здатність лікувати хвороби. Виявилось, що таких рослин в Куп'янську дуже багато, і ми  часто ними лікуємось. 

   Потім вихованці табору відвідали центральну аптеку міста Ку'пянська № 63, де завідувач аптекою Гриценко Сергій Вікторович провів захоплюючу та пізнавальну екскурсію.

   Після екскурсії дітей пригостили травяним чаєм та аскорбінкою. Задоволені та в піднесеному настрої вихованці табору повернулись до своїх загонових кімнат.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/6470 | Переглядів: 45Дата публікації: 15:22 14.06.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук