Your English summer
Your English summer

Поділитися новиною:

Your English summer

Робота мовного загону табору "Чемпіон"

   Одним із нестандартних підходів до забезпечення якісного навчання дітей іноземній мові є створення літнього мовного загону «Smile». Бажання до самовдосконалення та розвитку спонукає учнів практично застосувати знання з англійської мови, отримані протягом навчального року. Діти мають можливість користуватися здобутими знаннями у різних формах діяльності. Завдання мовного табору - показати дітям інший, відмінний від шкільного стиль викладання, де акцент ставиться на практичну частину і знання, які можна застосувати пізніше і в інших ситуаціях.

   Наш мовний загін – став осередком невимушеної атмосфери, сучасної освіти, творчого розвитку та комунікативних навичок дітей.

   Кожного дня в загоні проходили заняття,  які допомагали дітям розвивати свої мовленнєві здібності, долати труднощі і спілкуватися із задоволенням. Так діти повторили модальні та неправильні дієслова, розповіли про своє хобі, домашніх улюбленців та відчули себе детективами, читаючи цікаву історію про пошук діамантів. Звичайно, разом з іншими вихованцями табору, "мовники" активно відвідували усі запропоновані екскурсії.

  

 

Альбом: Your English summer Альбом: Your English summer Альбом: Your English summer
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/6464 | Переглядів: 48Дата публікації: 09:39 14.06.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук