Безпека понад усе
Безпека понад усе

Поділитися новиною:

Безпека понад усе

12 день в таборі "Чемпіон"

   13.06.2018, 12 день в таборі пройшов під гаслом «Безпека понад усе».

    Метою дня було застерігання надзвичайних ситуацій та захисту життя і здоров’я дітей.

    В першій половині дня вихованці ІІ та ІІІ загонів відвідали районну бібліотеку, де отримали безліч корисних порад та взяли участь в конкурсах.

    В загонах  було проведено заняття на тему: «Правила електробезпеки на вулиці та вдома», «Правила поведінки в небезпечних ситуаціях», «Правила поведінки з незнайомцями».

   Для покращення знань вихованці переглянули мультфільми: «Правила поведінки на літніх канікулах», «Сам удома», «Місія «Незнайомці»», «Загубився».

    В кожній загоновій кімнаті протягом дня діяла виставка малюнків «Безпека понад усе».

    В сучасному житті дотримання основних правил безпеки – аж ніяк не примха. Більш того, навчання за цією темою – це вимога Кодексу цивільного захисту. Потрібно мати знання щодо дій при виникненні надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків. Куп’янський НВК №2 над цим працює постійно.

Альбом: Безпека понад усе Альбом: Безпека понад усе Альбом: Безпека понад усе Альбом: Безпека понад усе Альбом: Безпека понад усе Альбом: Безпека понад усе Альбом: Безпека понад усе
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/6454 | Переглядів: 46Дата публікації: 14:54 13.06.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук