Вивчаємо рідний край
Вивчаємо рідний край

Поділитися новиною:

Вивчаємо рідний край

11 день в пришкільному таборі "Чемпіон"

   12.06.2018, 11 день в таборі пройшов під гаслом «Вивчаємо рідний край». Вихованці табору «Чемпіон» після сніданку вирушили в подорож під назвою  «Мальовничий Куп’янськ».

   Екскурсія проходила на катері «Петро І» по мальовничим місцям Сеньківського водосховища. Діти дізнались про історію походження назви річки Оскіл та почули багато цікавих історій та легенд Куп'янщини.

   Маршрут надзвичайно захоплюючий та залишив цікаві враження і заряд бадьорості.

  Після обіду всі загони табору прийняли участь у грі «Караоке». Співали всі бажаючі. Ті, хто не вміє співати підтанцьовували артистам.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/6444 | Переглядів: 43Дата публікації: 14:43 12.06.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук