Вогонь-друг, вогонь-ворог
Вогонь-друг, вогонь-ворог

Поділитися новиною:

Вогонь-друг, вогонь-ворог

9 день функціонування пришкільного табору з денним перебуванням "Чемпіон"

08.06.2018, 9 день функціонування пришкільного табору з денним перебуванням "Чемпіон".

Перша половина дня пройшла під гаслом "Вогонь-друг, вогонь-ворог". Вихованці малювали малюнки на протипожежну тематику, в загонах проводилися диспути та круглі столи на цю тему. Після сніданку діти вирушили на екскурсію до пожежної бригади міста Куп'янська.

Яка ж "Міс Табору без "містера"? Тому, сьогодні , після обіду, табір "Чемпіон" обирав Містера табору. Хлопці не поступилися дівчатам і показали чого вони варті. Конкурси були різні: спортивний, візитка, моє хоббі і ,найскладніший, конкурс зачісок. Але наші "містери" впоралися з ними дуже добре... Звання "Містер табору 2018" виборов у нелегких змаганнях Паначевський Олександр.

 

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/6414 | Переглядів: 46Дата публікації: 05:54 11.06.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук