День книголюба
День книголюба

Поділитися новиною:

День книголюба

6 день роботи табору «Чемпіон»

   05.06.2018, 6 день роботи табору «Чемпіон» пройшов під назвою «День книголюба».

   Як завжди, кожен день в таборі вихованці починають з веселої зарядки. Виконавши розминку, діти вирушили на сніданок до їдальні.

   Потім вихованці І загону поїхали на екскурсію до районної бібліотеки, яка пройшла під  назвою «Запрошуємо у світ книги». Мета екскурсії полягала у розвитку інтересу до читання, бажання слухати, виховувати охайність до книги і надати перші поради, як користуватися бібліотекою у майбутньому, а найголовніше – викликати бажання стати активними читачами. Маленькі читачі  завітали в чарівну оселю дитячої книги, яка не залишає жодну дитину байдужою. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів. Книг тут, звісно, не бракує – енциклопедії, казки, оповідання, довідники, хрестоматії. Також для дітей працівники бібліотеки  провели багато різних веселих та пізнавальних конкурсів та розваг. Після екскурсії діти дійшли висновка, що треба дружити з книгою, необхідно обережно ставитися до неї, берегти її, і вона розповість багато цікавого.

   Після обіду  вихованців чекав сюрприз – екскурсія до шкільного народознавчого музею «Світлиця мого дідуся». Тамата Степанівна Мороз, господиня музею, розповіла багато цікавих історій з життя наших предків та показала приклади побуту тих часів.

Альбом: День книголюба Альбом: День книголюба Альбом: День книголюба Альбом: День книголюба Альбом: День книголюба Альбом: День книголюба Альбом: День книголюба Альбом: День книголюба Альбом: День книголюба Альбом: День книголюба Альбом: День книголюба Альбом: День книголюба Альбом: День книголюба Альбом: День книголюба Альбом: День книголюба Альбом: День книголюба Альбом: День книголюба Альбом: День книголюба
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/6385 | Переглядів: 44Дата публікації: 14:52 06.06.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук