САЛАТРОН
САЛАТРОН

Поділитися новиною:

САЛАТРОН

05.06.2018 практичний психолог Підлубна Н.В. і вожаті - волонтери (учні 7-8 кл.) провели гру з І загоном

   Почався другий тиждень роботи шкільного літнього табору і почалася командна гра «САЛАТРОН».

   Сьогодні (05.06.2018) практичний психолог Підлубна Н.В. і вожаті - волонтери (учні 7-8 кл.) провели гру з І загоном. Діти придумували назву команди, девіз і загальний рух; будували вежу з одноразових стаканчиків; розгадували загадки і з букв викладали правильні відповіді; пройшли естафету зі столовою ложкою і тенісним м'ячиком; «забальзамували» мумію і, нарешті, станцювали фінальний танок під музику і відео.

   Конкурси оцінювало суворе, справедливе і непідкупне журі. Весело, азартно, дружно пройшли сім конкурсів учасники гри, які були розділені на три групи. Результат гри: переможених немає, перемогли ДРУЖБА і гарний настрій !!!

Альбом: САЛАТРОН Альбом: САЛАТРОН Альбом: САЛАТРОН Альбом: САЛАТРОН Альбом: САЛАТРОН Альбом: САЛАТРОН Альбом: САЛАТРОН
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/6377 | Переглядів: 62Дата публікації: 19:52 05.06.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук