Профорієнтаційний день
Профорієнтаційний день

Поділитися новиною:

Профорієнтаційний день

5 день роботи табору

   04.06.2018, 5 день  роботи табору пройшов під назвою «Профорієнтаційний». Його метою було – формування у вихованців позитивного ставлення до різних професій, популяризація актуальних професій та ознайомлення з професіями майбутнього; виховання відповідального ставлення до свідомого і самостійного вибору професії, розвиток пізнавальної активності, самостійності, ініціативи; виявлення і формування правильної мотивації вибору професії.

   Впродовж дня діти виготовлювали емблеми та малюнки із зображенням професій, які б вони хотіли опанувати в майбутньому,у змагальній формі відгадували ребуси та складали прислів'я про професії. Найцікавішою для дітей була гра «Асоціація», під час якої учні  за допомогою асоціативних питань, наприклад: «Якого кольору ця професія?», «Який захід нагадує?», «Які меблі використовуються?», відгадували професії.

   Після обіду всі бажаючі розповідали про професії своїх батьків та родичів та про те, ким вони хочуть стати в майбутньому. Потім на всіх чекав сюрприз у вигляді мультфільму в нашому кінозалі.

Альбом: Профорієнтаційний день Альбом: Профорієнтаційний день Альбом: Профорієнтаційний день Альбом: Профорієнтаційний день Альбом: Профорієнтаційний день Альбом: Профорієнтаційний день Альбом: Профорієнтаційний день Альбом: Профорієнтаційний день
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/6355 | Переглядів: 53Дата публікації: 20:11 04.06.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук