День квіточки
День квіточки

Поділитися новиною:

День квіточки

2 день функціонування пришкільного табору "Чемпіон"

   30.05.2018, 2 день в пришкільному таборі "Чемпіон" пройшов під назвою "День квіточки". Як завжди, вранці виконавши вправи ранкової зарядки, вихованці табору вишикувались на лінійку. Сьоодні лінійка була різнобарвною та яскравою, адже всі її учасники були прикрашені квітами. квіти були скрізь - намальовані на обличчах, руках, квітами був прикрашений одяг.

   Після сніданку загони табору готувались до свята відкриття табору "Чемпіон" та виготовляли поробки з природного матеріалу. Всі роботи вихованців  були представлені на виставці поробок з природного матеріалу "Духмяний цвіт моєї України".

  Діти проявили неабияку майстерність, власну фанатазію, використавши різноманітні природні матеріали для створення поробок. 

   Такі заходи розвивають творчі здібності, уміння працювати з природним матеріалом, виховують естетичні смаки. Після обіду всіх вихованців табору чекав сюрприз у вигляді перегляду мультфільма в актовій залі.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/6297 | Переглядів: 45Дата публікації: 19:28 30.05.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук