Відпочинок розпочато!
Відпочинок розпочато!

Поділитися новиною:

Відпочинок розпочато!

1 день функціонування пришкільного табору "Чемпіон"

 

Робота пришкільного табору з денним перебуванням "Чемпіон" розпочалася  з Дня Знайомств. Всіх вихованців розподілили по загонах, ознайомили з режимом роботи табору, правилами  поведінки та обов’язками.  Табір зібрав в своє дружнє коло  3 загони – «Веселка», «Сімейка» та мовний загін «Suns».

 Всі дружно і старанно працювали над оформленням загонових куточків. Була проведена  лінійка на  якій було оголошено план роботи на  30.05. 2018 року. Та було оголошено  вихованцям, щоб вони готували святкові номери  присвячені до урочистого відкриття табору „Чемпіон”.

Альбом: Відпочинок розпочато! Альбом: Відпочинок розпочато! Альбом: Відпочинок розпочато! Альбом: Відпочинок розпочато!
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/6288 | Переглядів: 52Дата публікації: 21:50 29.05.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук