Рідна школа вишивана
Рідна школа вишивана

Поділитися новиною:

Рідна школа вишивана

17.05.2018 року в Куп’янському НВК №2 пройшов 4 день «батьківського тижня»

   17.05.2018 року в Куп’янському НВК №2 пройшов 4 день «батьківського тижня». Цей день пройшов під гаслом «Рідна школа вишивана».

   Щороку в третій четвер травня відзначається міжнародне свято – Всесвітній день вишиванки. Вже не один рік поспіль Куп’янський НВК №2 долучається до відзначення цього пам’ятного дня. І цього року учні, вчителі та батьки школи долучилися до акції “Одягни вишиванку” у третій четвер травня. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує і вчителів, і  учнів різних класів.

   Розпочався День вишиванки в закладі з проведення єдиного уроку до Дня вишиванки «Вишиванка – символ України, дзеркало народної душі». У дошкільному підрозділі Куп’янського НВК №2 провели ранкову гімнастику за участю батьків вихованців та відкриті заходи (заняття з грамоти «У пошуках весни» для батьків вихованців групи старшого дошкільного віку та  заняття ознайомлення з природою та розвитку мовлення «Подорож до лісу» для батьків вихованців групи старшого дошкільного віку). Практичний психолог Підлубна Н.В. провела відкриті індивідуальні заняття з учнями для батьків.

   Навіть перерви в цей день були навчальними, під час них проводився святковий месенджер «Вишиванка – символ України, дзеркало народної душі».

   О 12 годині вся шкільна родина вийшла на подвір’я та взяла участь у  Родинному флеш-мобі «Рідна школа вишивана». Флешмоб створив таку хвилю емоцій, що наступного року, мабуть, нас чекає вже не хвиля,  а справжнє цунамі вишиванок за участю всіх учнів школи та їх батьків.

Альбом: Рідна школа вишивана Альбом: Рідна школа вишивана Альбом: Рідна школа вишивана Альбом: Рідна школа вишивана Альбом: Рідна школа вишивана Альбом: Рідна школа вишивана Альбом: Рідна школа вишивана Альбом: Рідна школа вишивана Альбом: Рідна школа вишивана Альбом: Рідна школа вишивана Альбом: Рідна школа вишивана Альбом: Рідна школа вишивана Альбом: Рідна школа вишивана Альбом: Рідна школа вишивана Альбом: Рідна школа вишивана
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/6192 | Переглядів: 99Дата публікації: 22:56 17.05.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2Протокол засідання педагогічної ради від 26.04.2018 №6 "Про схвалення проектів підручників для 5, 10 класів на 2018/2019 навчальний рік"Вибір та замовлення підручників для 5,10 класів Куп'янського НВК №2Протокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Протокол засідання педагогічної ради від 15.05.2018 № 7 «Про схвалення проектів підручників для учнів 1 класу на 2018/2019 навчальний рік»Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класуІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук