Герої живуть доти, поки про них пам’ятають
Герої живуть доти, поки про них пам’ятають

Поділитися новиною:

Герої живуть доти, поки про них пам’ятають

8 травня в актовій залі Куп’янского НВК №2 пройшла традиційна лінійка – реквієм

   День Перемоги… Це свято найдорожче і найцінніше кожному з нас – свято з сивиною на скронях, свято зі сльозами і безмежною радістю в очах.
   У цей славний день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу перемогу у страшному поєдинку з нацистськими загарбниками.
8 травня в актовій залі Куп’янского НВК №2 пройшла традиційна лінійка – реквієм «Герої живуть доти, поки про них пам’ятають», присвячена Дню Пам’яті і примирення. Дню Перемоги.  Учні підготували невеличкий монтаж віршів на військову тематику. А вихованці вокального гуртка виконали пісню про мир на землі. День Перемоги болем відгукується в серці, бо немає, мабуть, жодної української сім’ї, якої б не торкнулася війна, хто б не втратив в тому пеклі близьку людину. Усіх полеглих у боротьбі з фашизмом було вшановано хвилиною мовчання.
   Все менше залишається ветеранів – учасників війни, для яких слово війна – незагойна рана. Адже це вони пройшли жорстокий шлях для того, щоб цей день настав. На лінійці був присутній ветеран Другої світової війни Лазарєв Іван Максимович,який поділився спогадами про лихоліття війни. Діти подякували йому за своє щасливе дитинство та подарували весняні квіти. 

   Сивочолі ветерани! У нашій пам’яті назавжди залишиться ваш урок честі і слави, героїзму і самопожертви.

 

Світла і  вічна пам’ять загиблим воїнам!

Честь і слава живим героям!

Альбом: Герої живуть доти, поки про них пам’ятають Альбом: Герої живуть доти, поки про них пам’ятають Альбом: Герої живуть доти, поки про них пам’ятають Альбом: Герої живуть доти, поки про них пам’ятають Альбом: Герої живуть доти, поки про них пам’ятають Альбом: Герої живуть доти, поки про них пам’ятають Альбом: Герої живуть доти, поки про них пам’ятають Альбом: Герої живуть доти, поки про них пам’ятають Альбом: Герої живуть доти, поки про них пам’ятають Альбом: Герої живуть доти, поки про них пам’ятають
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/6107 | Переглядів: 52Дата публікації: 20:50 08.05.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2Протокол засідання педагогічної ради від 26.04.2018 №6 "Про схвалення проектів підручників для 5, 10 класів на 2018/2019 навчальний рік"Вибір та замовлення підручників для 5,10 класів Куп'янського НВК №2Протокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Протокол засідання педагогічної ради від 15.05.2018 № 7 «Про схвалення проектів підручників для учнів 1 класу на 2018/2019 навчальний рік»Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класуІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук