Розум дитини знаходиться у кінчиках його пальців
Розум дитини знаходиться у кінчиках його пальців

Поділитися новиною:

Розум дитини знаходиться у кінчиках його пальців

Учні 2 класу, вихованці гуртка «Орігамі» (керівник гуртка БервіноваЛ.В.) знову дивують нас

 Розум дитини знаходиться у кінчиках його пальців

Василь Сухомлинський

   Учні 2 класу, вихованці гуртка «Орігамі» (керівник гуртка БервіноваЛ.В.) знову дивують нас своєю вправністю, наполегливістю, працелюбністю, вмінням досягати мети.

   Тільки погляньте на ці роботи, на задоволені обличчя дітей і ви одразу зрозумієте, наскільки вони захоплені своєю справою, своїми досягненнями.

   Проблема розвитку художньої творчості дитини в наш час особливо актуальна. Дорослий допомагає їй знайти, відчути і зрозуміти красу поезії, музики, живопису, а через мистецтво глибше усвідомити все, що її оточує: природу, предмети, працю людини і її духовні надбання. Краса нерозривна з добротою, вона облагороджує життя, надихає людину на добрі справи. Введення дитини в світ краси і гармонії є важливим завданням естетичного розвитку.

   Орігамі – це вид мистецтва, який сприяє розвиткові інтелектуальної, творчої і емоційно-вольової сфери дитини.

   Розвиток інтелекту тісно пов'язаний з розвитком дрібної моторики рук. Саме на це ми звернули увагу, що орігамі (конструювання з паперу) – це універсальний вид мистецтва, за допомогою якого у дітей розвивається просторова уява, творчі здібності, пам'ять, образне, конструктивне, математичне, абстрактне мислення, художній смак та дрібна моторика рук.

   Орігамі - мистецтво виготовлення паперових фігурок шляхом складання  листка паперу. Недарма орігамі називають ідеальним конструктором, що складається з однієї деталі – аркуша паперу, який дозволяє складати тисячі й тисячі різноманітних фігурок.

   Нескладні прийоми складання і безмежна фантазія здатні створити зі шматочка паперу цілий світ. Інтерес до орігамі підтримується перш за все незвичайно широкими можливостями, які сховані в цьому найпростішому і доступнішому для всіх матеріалі – папері.

   Складання з паперу – це не просто забава. Для того щоб скласти фігурку, потрібні певні навички роботи з папером.

   Орігамі - приємний і корисний спосіб проведення дозвілля, заняття для душі.

   Спробуйте і ви та отримайте велику насолоду від результату.

  

Альбом: Розум дитини знаходиться у кінчиках його пальців Альбом: Розум дитини знаходиться у кінчиках його пальців Альбом: Розум дитини знаходиться у кінчиках його пальців Альбом: Розум дитини знаходиться у кінчиках його пальців Альбом: Розум дитини знаходиться у кінчиках його пальців Альбом: Розум дитини знаходиться у кінчиках його пальців Альбом: Розум дитини знаходиться у кінчиках його пальців Альбом: Розум дитини знаходиться у кінчиках його пальців Альбом: Розум дитини знаходиться у кінчиках його пальців Альбом: Розум дитини знаходиться у кінчиках його пальців
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/6064 | Переглядів: 43Дата публікації: 09:57 07.05.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2Протокол засідання педагогічної ради від 26.04.2018 №6 "Про схвалення проектів підручників для 5, 10 класів на 2018/2019 навчальний рік"Вибір та замовлення підручників для 5,10 класів Куп'янського НВК №2Протокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Протокол засідання педагогічної ради від 15.05.2018 № 7 «Про схвалення проектів підручників для учнів 1 класу на 2018/2019 навчальний рік»Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класуІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук