Молодь обирає здоров’я
Молодь обирає здоров’я

Поділитися новиною:

Молодь обирає здоров’я

25.04.2018 року відбувся ювілейний міський Х зліт-фестиваль агітбригад «Молодь обирає здоров’я»

   На сучасному етапі розвитку суспільства пріоритетним напрямом виховного процесу є формування у дітей та учнівської молоді моральних цінностей, що виробила цивілізація протягом тисячоліть свого існування.

  Як свідчить світовий досвід, головним чинником, котрий найбільше зумовлює стан здоров’я, є спосіб життя, який ведуть діти і молодь. І перспектива поліпшення громадського здоров’я найбільше пов’язана з системною діяльністю щодо формування здорового способу життя населення. Формування здорового способу життя є набагато ефективнішою й економічно доцільнішою стратегією, ніж постійне збільшення витрат на лікування наслідків нездорового способу життя, яке не забезпечує бажаного результату.

  Вже традиційно, щороку, Куп’янський навчально – виховний комплекс №2 радо зустрічає педагогів – тренерів та підлітків – інструкторів державних програм щодо здорового способу життя.

 25 квітня відбувся ювілейний міський Х зліт-фестиваль агітбригад «Молодь обирає здоров’я», метою якого є популяризація та пропаганда серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам в учнівському середовищі засобами мистецтва, виявлення та підтримка талановитої молоді.

  У фестивалі взяли участь усі заклади загальної середньої освіти міста Куп’янська.

    Команда нашого закладу «Здоровенькі були» складалася з семи талановитих, яскравих, веселих, креативних учнів 9 класу ( Логвиненка Влада, Кононенко Єлизавети, Земляченко Аліни, Запарова Дениса, Крикуненка Олега, Меркулової Карини, Верхотурової Дар’ї) та їх керівника Руденко О.М.

  Учасники агітбригад закликали пропагувати здоровий спосіб життя, викликали прагнення зберігати та зміцнювати здоров'я, мати бажання підтримувати та відновлювати його.

  Після творчих виступів було проведено квест, який складався зі станцій «Прислів’я та приказки», «Музична», «Вікторина», «Артикуляція».

  Підсумком стало креативне завдання «виступ-враження від участі у квесті», з яким підлітки справилися на «відмінно».

  Завідувач психологічного центру відділу освіти Куп’янської міської ради Мороз Н.Г. тепло привітала учасників зльоту та вручила їм іменні сертифікати.

Наталія Григорівна відзначила виступ агідбригади нашого закладу як найкращий та привітала з цим учнів.

  Тож варто пам’ятати: «Здоров'я - це справжня радість життя. Це велике щастя людини, і це щастя - у твоїх руках».

  Молодь за здоровий спосіб життя!

  Ми вдячні всім, хто підтримує здоровий спосіб життя, хто бореться зі шкідливими звичками, адже здоров’я молоді є гарантом здоров’я всієї нації.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5978 | Переглядів: 43Дата публікації: 10:36 27.04.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2Протокол засідання педагогічної ради від 26.04.2018 №6 "Про схвалення проектів підручників для 5, 10 класів на 2018/2019 навчальний рік"Вибір та замовлення підручників для 5,10 класів Куп'янського НВК №2Протокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Протокол засідання педагогічної ради від 15.05.2018 № 7 «Про схвалення проектів підручників для учнів 1 класу на 2018/2019 навчальний рік»Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класуІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук