Поріс чорнобилем Чорнобиль – бідою нашою поріс
Поріс чорнобилем Чорнобиль – бідою нашою поріс

Поділитися новиною:

Поріс чорнобилем Чорнобиль – бідою нашою поріс

24 квітня працівники центральної районної бібліотеки разом з класним керівником 9 класу Руденко О.М. провели виховну бесіду з дев’ятикласниками на тему « Чорнобиль не має минулого часу».

   26 квітня о першій годині 26 хвилин на Четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа, яка з острахом сколихнула всю планету. Чорнобиль нагадав цілому світу, що в самому серці Європи живе великий народ. Світ спочатку почув слово «Чорнобиль», а потім таке незвичне – «Україна». А для багатовікової історії України – Чорнобиль став ще однією трагедією в хронології духовного і фізичного знищення нації.

   Маючи таке багатство як книга, бібліотека просто не має права не приділяти уваги цій темі.

   24 квітня працівники центральної районної бібліотеки разом з класним керівником 9 класу Руденко О.М. провели виховну бесіду з дев’ятикласниками на тему « Чорнобиль не має минулого часу».

   Захід проведено з метою донести до свідомості учнів масштаби чорнобильської трагедії, прищеплювати любов до рідного краю, виховувати почуття співчутливості, критичне ставлення до історичних подій, вшанування пам’яті тих, хто ціною свого життя та здоров’я ліквідовував наслідки Чорнобильської катастрофи.

Альбом: Поріс чорнобилем Чорнобиль – бідою нашою поріс Альбом: Поріс чорнобилем Чорнобиль – бідою нашою поріс Альбом: Поріс чорнобилем Чорнобиль – бідою нашою поріс
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5923 | Переглядів: 47Дата публікації: 15:47 24.04.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук