Це варто знати кожному!
Це варто знати кожному!

Поділитися новиною:

Це варто знати кожному!

11.04.2018 року для учнів 9 класу було проведено виховну годину з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами

   На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 01.03.2018 року №1/9-130, з метою попередження ураження мінами і вибухонебезпечними предметами учасників освітнього процесу, підвищення безпеки  учасників освітнього  процесу, зменшення ризиків, пов'язаних із вибухонебезпечними предметами у закладі було проведено бесіди та виховні години з учнями 1-9 класів з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами.

   11.04.2018 року  для учнів 9 класу було проведено виховну годину, під час якої було використано відеоматеріали з питань протимінної безпеки, розроблені Державною службою з надзвичайних ситуацій, ОБСЄ, ЮШСЕФ та які отримали статус соціальної реклами від Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення. Також, дев`ятикласники підготували власні доповіді та комп'ютерні презентації з данної тематики.

   Учні навчилися правилам поведінки з вибуховими предметами та як від них захиститись.

Альбом: Це варто знати кожному! Альбом: Це варто знати кожному! Альбом: Це варто знати кожному! Альбом: Це варто знати кожному! Альбом: Це варто знати кожному! Альбом: Це варто знати кожному!
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5788 | Переглядів: 60Дата публікації: 19:50 11.04.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук