Ясний Великдень на Землі!
Ясний Великдень на Землі!

Поділитися новиною:

Ясний Великдень на Землі!

Виховний захід гра-вікторина «Великодні дзвони», проведений у 2 класі

Великий день! Великий день!

Ясний Великдень на Землі!

Багато радості й пісень

Приніс нам янгол на крилі.

        Всі діти дуже люблять Великдень, але, можливо не до кінця розуміють, що це за свято. Тому виховний захід гра-вікторина «Великодні дзвони», проведений у 2 класі (класний керівник Бервінова Л.В.), став дуже актуальним. Під час заходу учням класний керівник розповідала про Великдень, познайомила з історією виникнення свята, його традиціями. Вчитель запропонувала дітям допомогти мамам приготувати паску, пофарбувати  крашанки та пограти всією сім’єю в традиційні великодні ігри.

         Діти дізналися, що у християнському календарі найголовніше свято – Великдень. Взагалі Великдень – дуже давнє свято, але для християн він набув особливого значення. Син Божий Ісус був розп’ятий на хресті за гріхи людські. Але на третій день після смерті він воскрес, тому ми знаємо, що наша душа безсмертна. А сталося це саме на Великдень. З тих пір ми щороку святкуємо Світле Воскресіння! Великодню передує суворий 40-денний піст, під час якого дорослі їдять тільки пісну їжу, моляться, каються, таким чином відбувається духовне очищення. Навіть всі сімейні свята, що випадають на пост, переносять на Великдень.

          На виховний захід діти підготували малюнки до свята Великодня, під час заходу виготовили аплікації на великодню тематику, були активними учасниками гри-вікторини«Великодні дзвони».

Вітаємо всіх зі святом Великодня!

Альбом: Ясний Великдень на Землі! Альбом: Ясний Великдень на Землі! Альбом: Ясний Великдень на Землі! Альбом: Ясний Великдень на Землі!
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5776 | Переглядів: 54Дата публікації: 20:22 10.04.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук