Інформує бібліотека НВК №2
Інформує бібліотека НВК №2

Поділитися новиною:

Інформує бібліотека НВК №2

Тематичні книжкові виставки в шкільній бібліотеці

   Пам'яті відомого українського громадського і політичного діяча - Вячеслава Чорновола, присвячена експозиція в шкільній бібліотеці, складена з фактів його біографії та висловлювань.
   02 квітня в день народження Г.К.Андерсена традиційно відзначаємо Міжнародний день дитячої книги. В шкільній бібліотеці до цієї дати підготовлено книжкові виставки "Візьми книгу", - з творів відомих літературних казкарів; "Твої однолітки" - з дитячих книг, головними героями яких виступають діти.
   03 квітня відзначається 100-річчя письменника, чиє ім я займає достойне місце на п єдесталі пошани класиків української літератури. Олесь Гончар - автор багатьох відомих широкому загалу прозових творів, які входять  до шкільної програми. До ювілею письменника в бібліотеці НВК №2 представлено книжкову виставку.

 

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5726 | Переглядів: 44Дата публікації: 07:00 05.04.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук