Талановиті діти – золотий запас нації
Талановиті діти – золотий запас нації

Поділитися новиною:

Талановиті діти – золотий запас нації

Гурткова робота - є частиною освітнього процесу

 

Дитину оточують барви й краса,
Весь світ, наче казка чудова.
Дитяча душа, як ранкова роса,
І ніжність у ній пелюсткова.

   Кожна дитина приходить у наш світ, щоб творити своє життя, знайти себе. Адже вона неповторна, має свій індивідуальний темп росту і розвитку. Тому надзвичайно важливо створити такі умови, які сприяли б навчанню та вихованню відповідно до рівня розвитку, забезпечували б у процесі навчання розвиток здібностей та інтересів.

  Гурткова робота - є частиною освітнього процесу. Це один із найефективніших шляхів розвитку творчо спрямованої особистості. Саме гурток поєднує дітей, розкриває їхні здібності та обдарування; забезпечує умови інтелектуального, духовного і фізичного розвитку дітей, виховує та створює комфортні умови соціальної адаптації до умов реального життя.

  Відвідування гуртка з виготовлення сувенірів (керівник гуртка Кожакіна Л.С.) дає широкі можливості для розвитку творчих здібностей дітей молодшого шкільного віку, зокрема уміння уявляти, фантазувати, розвивати конструктивне мислення,  рухову та зорову пам'ять, дрібну моторику пальців рук. Діти вчаться знаходити кольорове вирішення, дотримуватися послідовності в створенні виробу, проявляючи оригінальність та акуратність. Дуже важливо щоб при виготовленні сувенірів діти могли проявити вигадку, творчість, фантазію, що сприяє підвищенню ефективності праці.

  Робота в гуртку з виготовлення сувенірів - прекрасний засіб розвитку творчості, розумових здібностей, естетичного смаку, а також конструкторського мислення дітей. А коли діти бачать вже готовий свій виріб, мають можливість порівнювати їх, знаходити переваги і недоліки і фантазувати та  мріяти. Адже на гуртку дитина, не просто відтворює те, що засвоює. Завдяки своїй унікальності та неповторності, вона розвиває, доповнює знання й навички, вдосконалює їх, а разом і себе. 

  Талановиті діти – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і нація України, джерело її авторитету й успіху у світі. Саме в наших рука

Альбом: Талановиті діти – золотий запас нації
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5710 | Переглядів: 50Дата публікації: 20:56 03.04.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук