Талановиті діти – золотий запас нації
Талановиті діти – золотий запас нації

Поділитися новиною:

Талановиті діти – золотий запас нації

Гурткова робота - є частиною освітнього процесу

 

Дитину оточують барви й краса,
Весь світ, наче казка чудова.
Дитяча душа, як ранкова роса,
І ніжність у ній пелюсткова.

   Кожна дитина приходить у наш світ, щоб творити своє життя, знайти себе. Адже вона неповторна, має свій індивідуальний темп росту і розвитку. Тому надзвичайно важливо створити такі умови, які сприяли б навчанню та вихованню відповідно до рівня розвитку, забезпечували б у процесі навчання розвиток здібностей та інтересів.

  Гурткова робота - є частиною освітнього процесу. Це один із найефективніших шляхів розвитку творчо спрямованої особистості. Саме гурток поєднує дітей, розкриває їхні здібності та обдарування; забезпечує умови інтелектуального, духовного і фізичного розвитку дітей, виховує та створює комфортні умови соціальної адаптації до умов реального життя.

  Відвідування гуртка з виготовлення сувенірів (керівник гуртка Кожакіна Л.С.) дає широкі можливості для розвитку творчих здібностей дітей молодшого шкільного віку, зокрема уміння уявляти, фантазувати, розвивати конструктивне мислення,  рухову та зорову пам'ять, дрібну моторику пальців рук. Діти вчаться знаходити кольорове вирішення, дотримуватися послідовності в створенні виробу, проявляючи оригінальність та акуратність. Дуже важливо щоб при виготовленні сувенірів діти могли проявити вигадку, творчість, фантазію, що сприяє підвищенню ефективності праці.

  Робота в гуртку з виготовлення сувенірів - прекрасний засіб розвитку творчості, розумових здібностей, естетичного смаку, а також конструкторського мислення дітей. А коли діти бачать вже готовий свій виріб, мають можливість порівнювати їх, знаходити переваги і недоліки і фантазувати та  мріяти. Адже на гуртку дитина, не просто відтворює те, що засвоює. Завдяки своїй унікальності та неповторності, вона розвиває, доповнює знання й навички, вдосконалює їх, а разом і себе. 

  Талановиті діти – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і нація України, джерело її авторитету й успіху у світі. Саме в наших рука

Альбом: Талановиті діти – золотий запас нації
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5710 | Переглядів: 63Дата публікації: 20:56 03.04.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук