З піснею у серці
З піснею у серці

Поділитися новиною:

З піснею у серці

Робота вокального гуртка Куп'янського НВК №2

А пісня – це душа. З усіх потреб потреба.
Лиш пісня в серці ширить межі неба.
На крилах сонце сяйво їй лиша —
Чим глибше пісня, тим ясніш душа.
                                               ( І. Драч) 

    Музика, зокрема пісня, є національним надбанням кожного народу, у якому сконцентровані його історія, мова, предковічна мудрість, філософія пращурів та духовна краса. Окрім цього, спів — це універсальний засіб розвитку усіх духовних та фізичних можливостей людини.

    Гурток  «Вокальний спів» (керівник  Мараховська І.О.) об’єднав учнів 1-4 класів  (молодша група) та 5-9 класів (старша група). Заняття гуртка дають широкі можливості для художньо - естетичного виховання дітей і підлітків. Їх зміст  відкриває для кожного із вихованців простір для розвитку ініціативності і самостійності, формує умови для розвитку творчих та інтелектуальних здібностей вихованців, зокрема, їхньої художньої уяви. Значення цих занять важко переоцінити, оскільки, саме в шкільному віці у дітей закладається основа до високого художньо - естетичного смаку, любові до художньої творчості, бажання займатися мистецькими видами діяльності.

        Основною метою  роботи з вихованцями - є  формування творчої компетенції, що забезпечує розвиток виконавської майстерності, вирішення творчих завдань, формування музичних, ритмічних, вокальних та акторських здібностей, музично - естетичного смаку, розуміння і сприйняття високохудожніх  музичних  творів, потреби особистості у творчій самореалізації.

   На заняттях учні не лише вдосконалюють вокальні навики, а й вивчають музичну грамоту, слухають та інтерпретують музичні твори, знайомляться з історією розвитку музичного мистецтва, знайомляться із творчістю видатних композиторів, переглядають відео театральних, музичних вистав, концертів. Величезне значення у розвитку дітей мають танцювальні рухи, без яких неможливо уявити виступ сучасного виконавця.

    Учні із задоволення виконують різноманітні твори – народні, патріотичні  пісні, найпопулярніші хіти сучасних українських виконавців, гуртів.

   Вихованці гуртка є активними учасниками загальношкільних свят, новорічних ранків, урочистих лінійок, різноманітних виховних заходів.

   Зважаючи на те, що дитина, яка  відвідує  вокальний гурток, окрім звичайних занять, займається ще й активною мистецькою діяльністю — постійно виступає у складі колективу перед широкою аудиторією — вона матиме гарне, надійне майбутнє, започатковане на кращих традиціях культури і мистецтва,  завжди буде йти до успіху з піснею у серці.

Альбом: З піснею у серці Альбом: З піснею у серці Альбом: З піснею у серці Альбом: З піснею у серці Альбом: З піснею у серці Альбом: З піснею у серці Альбом: З піснею у серці Альбом: З піснею у серці Альбом: З піснею у серці
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5472 | Переглядів: 112Дата публікації: 09:47 07.03.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2Протокол засідання педагогічної ради від 26.04.2018 №6 "Про схвалення проектів підручників для 5, 10 класів на 2018/2019 навчальний рік"Вибір та замовлення підручників для 5,10 класів Куп'янського НВК №2Протокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Протокол засідання педагогічної ради від 15.05.2018 № 7 «Про схвалення проектів підручників для учнів 1 класу на 2018/2019 навчальний рік»Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класуІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук