Коло друзів
Коло друзів

Поділитися новиною:

Коло друзів

Участь практичного психолога Підлубної Н.В. та класного керівника 5 класу Тарасенко І.В. у постійно діючому семінарі-тренінгу «Інклюзивна технологія «Коло друзів»

   У лютому 2018 року на базі КВНЗ «ХАНО» почав свою роботу постійно діючий семінар-тренінг «Інклюзивна технологія «Коло друзів». Перша зустріч була присвячена темі: «Перші кроки щодо запровадження технології «Коло друзів».

   Під час роботи семінару розглянуто умови адаптації та соціалізації дитини в закладі освіти, їх вплив на успішність людини; визначено бар’єри, ресурси та завдання педагогічних працівників у забезпеченні адаптації та соціалізації учнів в умовах інклюзивного освітнього середовища; учасники познайомилися з метою, завданнями та особливостями запровадження технології «Коло друзів», досвідом застосування технології «Коло друзів» у виховному процесі Глушківської ЗОШ І-ІІІ ст. Куп’янської районної ради Харківської області.

   У роботі семінару взяли участь 32 педагогічні працівники. З Куп'янського навчально - виховного комплексу №2 в семінарі-тренінгу прийняли участь практичний психолог Підлубна Н.В. та класний керівник 5 кл. Тарасенко І.В..

Альбом: Коло друзів
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5402 | Переглядів: 70Дата публікації: 12:30 01.03.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
НУШ
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук