Одне з найважливіших рішень, яке людина приймає в своєму житті, це вибір професії
Одне з найважливіших рішень, яке людина приймає в своєму житті, це вибір професії

Поділитися новиною:

Одне з найважливіших рішень, яке людина приймає в своєму житті, це вибір професії

Участь практичного психолога Куп'янського НВК №2 Підлубної Н.В. у профорієнтаційному проекті "BeProfi: платформа кар'єрного орієнтування молоді"

   Одне з найважливіших рішень, яке людина приймає в своєму житті, це вибір професії та кар'єрного шляху, який визначить якість всього подальшого життя. Центром професійної роботи з учнями є школа. Професійна орієнтація в школі розглядається як органічна складова частина всієї системи навчально-виховної роботи, яку здійснюють педагог соціальний, практичний психолог, вчителі та класні керівники.

   Велику допомогу в профорієнтаційній роботі школі надають громадські організації.

   Так, наприклад, громадська організація «Фонд «Професійний розвиток Харкова» організувала  профорієнтаційний проект "BeProfi: платформа кар'єрного орієнтування молоді", який реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH і запросила освітян Харківської області прийняти в ньому участь.

   За результатами он-лайн опитування та телефонного інтерв’ю  в методологічному семінарі для освітян (І тур проекту) прийняли участь педагогічні працівники міста із Куп'янської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №6, Куп'янської гімназії №2, Куп'янського навчально - виховного комплексу №2 (практичний психолог Підлубна Н.В.).

   За два дні учасники семінару  дізнались про різні методики виявлення професійного  орієнтування дітей та дорослих. Цікавими та змістовними були екскурсії на завод Ahmad Tea та пивзавод «Рогань» (філія пивоварного концерну Anheuser-Busch InBev), де  завданням для освітян було не просто уважно слухати екскурсію, а і зафіксувати та проаналізувати інформацію про підприємство – умови праці, заробітна плата, частота зміни співробітників, рік заснування…
   Цікавою була зустріч з підприємцем, засновником комп’ютерної школи «Hillel», Михайлом Черноморцем, який розповів по власний шлях розвитку та становлення себе як професіонала, розповів по секрети власного успіху. Безліч вражень, заміток, ідей та позитивний настрій!!!

   Другій етап проекту  буде проводитися як  профорієнтаційний сімейний семінар. З нетерпінням чекатиму наступної зустрічі.

Альбом: Одне з найважливіших рішень, яке людина приймає в своєму житті, це вибір професії Альбом: Одне з найважливіших рішень, яке людина приймає в своєму житті, це вибір професії Альбом: Одне з найважливіших рішень, яке людина приймає в своєму житті, це вибір професії Альбом: Одне з найважливіших рішень, яке людина приймає в своєму житті, це вибір професії Альбом: Одне з найважливіших рішень, яке людина приймає в своєму житті, це вибір професії Альбом: Одне з найважливіших рішень, яке людина приймає в своєму житті, це вибір професії
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5401 | Переглядів: 89Дата публікації: 12:20 01.03.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2Протокол засідання педагогічної ради від 26.04.2018 №6 "Про схвалення проектів підручників для 5, 10 класів на 2018/2019 навчальний рік"Вибір та замовлення підручників для 5,10 класів Куп'янського НВК №2Протокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Протокол засідання педагогічної ради від 15.05.2018 № 7 «Про схвалення проектів підручників для учнів 1 класу на 2018/2019 навчальний рік»Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класуІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук