Зимі з весною помиритись і нам ніколи не сваритись!
Зимі з весною помиритись і нам ніколи не сваритись!

Поділитися новиною:

Зимі з весною помиритись і нам ніколи не сваритись!

Спільний проект вихованців гуртка «Фольклорно – етнографічне краєзнавство»

   З метою формування у підростаючого покоління розуміння нерозривного взаємозв’язку минулого, сучасного і майбутнього України з учнями 6 класу (класний керівник Мороз Тамара Степанівна) проводиться цілеспрямована робота, яка полягає в залученні дітей до вивчення та збереження історико-культурної спадщини. Протягом місяця члени гуртка «Фольклорно – етнографічне краєзнавство», який створений на базі народознавчого музею «Світлиця мого дідуся», досліджували особливості останнього місяця – лютого. Результатом пошуково – дослідницької роботи став спільний проект «Зимі з весною помиритись і нам ніколи не сваритись!». Учасники проекту отримали індивідуальні завдання – це етимологи та народний прогностик; групові завдання: фольклористи, релігієзнавці, народознавці – етнографи. Вони познайомилися з народознавчими та етнографічними працями, спілкувалися зі старожилами. Група «Актори» підготувала театралізовані міні – вистави. Зібрано цікавий матеріал і учасники проекту познайомили присутніх зі своїми знахідками та дослідженнями.

Альбом: Зимі з весною помиритись і нам ніколи не сваритись! Альбом: Зимі з весною помиритись і нам ніколи не сваритись! Альбом: Зимі з весною помиритись і нам ніколи не сваритись! Альбом: Зимі з весною помиритись і нам ніколи не сваритись! Альбом: Зимі з весною помиритись і нам ніколи не сваритись! Альбом: Зимі з весною помиритись і нам ніколи не сваритись! Альбом: Зимі з весною помиритись і нам ніколи не сваритись! Альбом: Зимі з весною помиритись і нам ніколи не сваритись! Альбом: Зимі з весною помиритись і нам ніколи не сваритись! Альбом: Зимі з весною помиритись і нам ніколи не сваритись! Альбом: Зимі з весною помиритись і нам ніколи не сваритись!
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5370 | Переглядів: 94Дата публікації: 14:57 26.02.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2Протокол засідання педагогічної ради від 26.04.2018 №6 "Про схвалення проектів підручників для 5, 10 класів на 2018/2019 навчальний рік"Вибір та замовлення підручників для 5,10 класів Куп'янського НВК №2Протокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Протокол засідання педагогічної ради від 15.05.2018 № 7 «Про схвалення проектів підручників для учнів 1 класу на 2018/2019 навчальний рік»Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класуІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук