Земля ридає, плачуть небеса – Героїв Україна пам’ятає!
Земля ридає, плачуть небеса –
Героїв Україна пам’ятає!

Поділитися новиною:

Земля ридає, плачуть небеса – Героїв Україна пам’ятає!

20.02.2018 року у Куп’янському НВК №2 було проведено лінійку – реквієм, приурочену вшануванню пам’яті героїв Небесної сотні

Горить свіча і пам’яті сльоза

Додолу з неї краплями стікає.

Земля ридає, плачуть небеса –

Героїв Україна пам’ятає!

   20.02.2018 року у Куп’янському НВК №2 було проведено лінійку – реквієм, приурочену вшануванню пам’яті героїв Небесної сотні. Ця подія сколихнула всесвіт, не залишила байдужою жодної душі. Нехай кожен з нас торкнеться пам’яттю цього священного вогню частинки вічного. А світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті.

   Під час проведення лінійки-реквієму в актовій залі закладу лунала скорботна музика, пісні та поезії Майдану. Учасники хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто заради незалежності України віддав своє життя.

   Нехай пам’ять про Небесну Сотню згуртує нас, додасть кожному сили волі, мужності, витримки, розуму у нелегкій боротьбі за Українську Незалежність.

Альбом: Земля ридає, плачуть небеса –
Героїв Україна пам’ятає! Альбом: Земля ридає, плачуть небеса –
Героїв Україна пам’ятає! Альбом: Земля ридає, плачуть небеса –
Героїв Україна пам’ятає! Альбом: Земля ридає, плачуть небеса –
Героїв Україна пам’ятає! Альбом: Земля ридає, плачуть небеса –
Героїв Україна пам’ятає!
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5302 | Переглядів: 94Дата публікації: 20:23 20.02.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2Протокол засідання педагогічної ради від 26.04.2018 №6 "Про схвалення проектів підручників для 5, 10 класів на 2018/2019 навчальний рік"Вибір та замовлення підручників для 5,10 класів Куп'янського НВК №2Протокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Протокол засідання педагогічної ради від 15.05.2018 № 7 «Про схвалення проектів підручників для учнів 1 класу на 2018/2019 навчальний рік»Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класуІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук