Під знаком Купідона
Під знаком Купідона

Поділитися новиною:

Під знаком Купідона

14.02.2018 у закладі святкували День Святого Валентина

   Святкування 14 лютого -  Дня Святого Валентина стало вже традиційним в Куп’янському НВК №2.

   Ранок 14 лютого почався досить активно та гамірно, особлива активність спостерігалася на першому поверсі  школи, де було встановлено поштову скриньку «Валентинова пошта», куди всі бажаючі могли кинути святкову листівку, валентинку  та привітати нею  вчителів чи учнів. Працювала пошта до третього уроку, а потім помічники Святого Валентина (учні 9 класу, класний керівник Руденко О.М.)  розібрали її та рознесли адресатам. Найактивнішими у відправленні валентинок були учні початкової школи.

    Найцікавіше розпочалося  після закінчення 3 уроку- скриню вкрали «темні сили», сповістили про це учнів закладу та зробили об’яву, що отримати валентинки діти зможуть, якщо переможуть у змаганнях.

   Протягом  двох великих перерв велася справжня боротьба добра зі злом. Діти співали, танцювали та грали в рухливі ігри.  Учні 2 класу на уроці інформатики (вчитель інформатики Руденко О.М.) створили малюнки та обєднали їх у відеокліп, яким поздоровили всіх учнів та вчителів зі святом. Врешті решт, зло було переможено і аддресати отримали листівки.

   Взагалі цей день лишив після себе дуже гарні і веселі відчуття.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5208 | Переглядів: 117Дата публікації: 21:50 14.02.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук