Обережно: грип!
Обережно: грип!

Поділитися новиною:

Обережно: грип!

08.02.2018 в 4класі (класний керівник Колесник І.М.) відбулася зустріч з медичним працівником закладу Куксою Т.В.

   08.02.2018 в 4класі  (класний керівник Колесник І.М.) відбулася зустріч з медичним працівником закладу Куксою Т.В. Тема заходу була дуже актуальна на сьогоднішній день «Обережно: грип!». Головною метою було ознайомити дітей із небезпекою захворювання на грип, поняттями епідемія і пандемія, шляхами поширення вірусів і ефективними засобами профілактики хвороби, розвивати вміння правильно діяти при контакті із хворими, вміння попередити зараження, знання засобів народної медицини.

Альбом: Обережно: грип! Альбом: Обережно: грип! Альбом: Обережно: грип! Альбом: Обережно: грип! Альбом: Обережно: грип! Альбом: Обережно: грип!
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5175 | Переглядів: 76Дата публікації: 09:51 12.02.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук