Профорієнтаційний тиждень
Профорієнтаційний тиждень

Поділитися новиною:

Профорієнтаційний тиждень

Протягом тижня (з 05.02 – 09.02.2018) практичний психолог Куп'янського НВК №2 Підлубна Н.В. здійснювала психологічну допомогу учням 9 класу у професійному самовизначенні.

Профорієнтаційна робота з учнями – одне із важливих напрямків роботи практичного психолога і педагога соціального в школі. Протягом тижня (з 05.02 – 09.02.2018) Підлубна Н.В. здійснювала психологічну допомогу учням 9 класу у професійному самовизначенні. На першому занятті учні були ознайомлені зі світом професій, з правилами вибору професії, з соціально-економічними, психологічними і медико - фізіологічними аспектами вибору професії, що є найважливішою передумовою для вироблення готовності до професійного вибору.

Друге (практичне) заняття було присвячено визначенню професійних типів особистості та її майбутньої професії. В ході анкетування були використані: тест щодо визначення типу особистості ( тест Дж. Голланда), опитувальник щодо визначення типу майбутньої професії (за методикою Є. Клімова). Анкетування учнів проходило з використанням комп'ютерної техніки. Профорієнтаційна робота з учнями буде подовжена.

                                                                                                       

Альбом: Профорієнтаційний тиждень Альбом: Профорієнтаційний тиждень Альбом: Профорієнтаційний тиждень Альбом: Профорієнтаційний тиждень Альбом: Профорієнтаційний тиждень
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5174 | Переглядів: 57Дата публікації: 09:39 09.02.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук