Профорієнтаційний тиждень
Профорієнтаційний тиждень

Поділитися новиною:

Профорієнтаційний тиждень

Протягом тижня (з 05.02 – 09.02.2018) практичний психолог Куп'янського НВК №2 Підлубна Н.В. здійснювала психологічну допомогу учням 9 класу у професійному самовизначенні.

Профорієнтаційна робота з учнями – одне із важливих напрямків роботи практичного психолога і педагога соціального в школі. Протягом тижня (з 05.02 – 09.02.2018) Підлубна Н.В. здійснювала психологічну допомогу учням 9 класу у професійному самовизначенні. На першому занятті учні були ознайомлені зі світом професій, з правилами вибору професії, з соціально-економічними, психологічними і медико - фізіологічними аспектами вибору професії, що є найважливішою передумовою для вироблення готовності до професійного вибору.

Друге (практичне) заняття було присвячено визначенню професійних типів особистості та її майбутньої професії. В ході анкетування були використані: тест щодо визначення типу особистості ( тест Дж. Голланда), опитувальник щодо визначення типу майбутньої професії (за методикою Є. Клімова). Анкетування учнів проходило з використанням комп'ютерної техніки. Профорієнтаційна робота з учнями буде подовжена.

                                                                                                       

Альбом: Профорієнтаційний тиждень Альбом: Профорієнтаційний тиждень Альбом: Профорієнтаційний тиждень Альбом: Профорієнтаційний тиждень Альбом: Профорієнтаційний тиждень
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5174 | Переглядів: 28Дата публікації: 09:39 09.02.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук