Маленький фокус
Маленький фокус

Поділитися новиною:

Маленький фокус

Звіт про роботу гуртка "Оригамі"

   Учні 2 класу Куп’янського навчально-виховного комплексу №2 із задоволенням відвідують гурток «Орігамі» (керівник гуртка Бервінова Л.В.), тому що він дає необмежені можливості для естетичного розвитку дітей, а також для розвитку їх творчих здібностей. Заняття оріґамі дозволяють дитині задовольнити свої пізнавальні інтереси, вчать різним прийомам роботи з папером, розвивають здібності роботи руками, привчають до чітких рухів, розвивають дрібну моторику руки, окомір, навички концентрації уваги, оскільки вимагають зосередження на роботі, стимулюють розвиток пам’яті, розвивають просторову уяву, розвивають художній смак та творчі здібності.

   Оригамі схоже на маленький фокус – із звичайного аркуша паперу, за декілька хвилин народжується чудова фігурка. За допомогою оригамі легко і швидко створюється цілий світ, в якому можна гратися. Заняття оригамі абсолютно безпечні. За допомогою оригамі діти навчаються швидко робити дивовижні і оригінальні подарунки.

   Оригамі – унікальний різновид інтелектуальної гри, яка сприяє гармонійному розвитку образної, логічної та емоційно – вольової сфери людини.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5148 | Переглядів: 137Дата публікації: 13:35 08.02.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук