Маленький фокус
Маленький фокус

Поділитися новиною:

Маленький фокус

Звіт про роботу гуртка "Оригамі"

   Учні 2 класу Куп’янського навчально-виховного комплексу №2 із задоволенням відвідують гурток «Орігамі» (керівник гуртка Бервінова Л.В.), тому що він дає необмежені можливості для естетичного розвитку дітей, а також для розвитку їх творчих здібностей. Заняття оріґамі дозволяють дитині задовольнити свої пізнавальні інтереси, вчать різним прийомам роботи з папером, розвивають здібності роботи руками, привчають до чітких рухів, розвивають дрібну моторику руки, окомір, навички концентрації уваги, оскільки вимагають зосередження на роботі, стимулюють розвиток пам’яті, розвивають просторову уяву, розвивають художній смак та творчі здібності.

   Оригамі схоже на маленький фокус – із звичайного аркуша паперу, за декілька хвилин народжується чудова фігурка. За допомогою оригамі легко і швидко створюється цілий світ, в якому можна гратися. Заняття оригамі абсолютно безпечні. За допомогою оригамі діти навчаються швидко робити дивовижні і оригінальні подарунки.

   Оригамі – унікальний різновид інтелектуальної гри, яка сприяє гармонійному розвитку образної, логічної та емоційно – вольової сфери людини.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5148 | Переглядів: 97Дата публікації: 13:35 08.02.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук