І хай собі лютує снігопад, І хай мороз малює білі квіти Та запанує в душах ваших лад, Коли святковим вогником вам школа світить.
І хай собі лютує снігопад,
І хай мороз малює білі квіти
Та запанує в душах ваших лад,
Коли святковим вогником вам школа світить.

Поділитися новиною:

І хай собі лютує снігопад, І хай мороз малює білі квіти Та запанує в душах ваших лад, Коли святковим вогником вам школа світить.

03.02. 2018 року в Куп'янському НВК №2 було проведено вечір зустрічі з випускниками минулих років

   03.01.2018, як одна мить, промайнув Вечір зустрічі шкільних друзів у Куп’янському НВК №2. Непомітно минули 40 років з того дня, як назавжди стіни закладу покинули випускники 1978 року. І, здається, лише вчора пролунали позивні минулорічного випускного і вчорашні одиннадцятикласники знову опинилися в такій знайомій актовій залі.

   Перші – такі дорослі, змужнілі, які знайшли свою стежку у  житті. Інші – ще зовсім юні, тільки-но шукають себе й набувають життєвого досвіду. Вони – діти різних поколінь, але об’єднує їх горде звання “Випускник Куп’янського НВК №2”. І нині,  вони прийшли на зустріч зі своєю юністю і зі своїми вчителями. Деякі випускники, які сьогодні є батьками учнів, із задоволенням переглядали святкову програму, підготовлену їхніми дітьми.

   Вечір зустрічі випускників Куп’янського НВК №2– це завжди свято і для учнів, і для вчителів. Адже,- це не лише можливість побачити тих, кого вчив, - це можливість зустріти тих, кому віддав частину душі і значну частину життя, побачити тих, хто за час навчання став рідним.

   На зустріч з юністю прибуло шановне і поважне товариство, ювіляри 40-го, 25-го, 20-го, 15-го та молодших ювілейних випусків.

   Як колись залунав шкільний дзвоник, прикрашена зала вже чекала своїх гостей, щоб на декілька годин повернути їх в часи, які їм не забути.

   Свято розпочала директор школи Олена Володимирівна Ківшар, привітавши усіх гостей і побажавши їм гарного настрою, підкреслила, що школа зберігає міцні традиції, завдяки яким і сьогодні ми всі разом зібралися на вечір зустрічі шкільних друзів.

   В нашій школі живе дух юності, романтики, оптимізму, надії, і, звичайно, почуття гумору. Саме тому родзинкою заходу стали відеокліпи, створені на основі фотографій минулих років. Дуже цікаво було спостерігати за здивованими обличчями випускників, під час перегляду кліпів, особливо, коли вони впізнавали в дівчатках з бантиками та хлопчиках з портфелями себе в шкільні роки.

   Додали святкової атмосфери танцювальні композиції  вихованців колективу спортивно-бального танцю «Тріумф» (керівник Чіркіна В.В.).

   Випускники різних років з вдячністю згадували своїх вчителів, цікаві випадки зі свого шкільного життя та ділилися своїми досягненнями і планами на майбутнє.

   Ювіляри говорили слова вдячності вчителям і наголошували, що в житті вони завжди були прикладом для наслідування, а також наголошували, що школа дуже змінилася і стала схожою на школи в їх дитячих мріях.. Випускники говорили, що дуже пишаються здобутками рідної школи і з гордістю говорять всім, що вони закінчили Куп’янський НВК №2. Добрі слова, спогади і чудові номери надавали вечору справжньої сімейної атмосфери, адже школа – це і є одна велика родина.

   Що можна ще додати – цей вечір ще раз об`єднав людей, які вже пов`язані і без того, їх поєднує таке звичне, таке близьке і рідне звання – однокласники.

   Ми щиро вдячні всім, хто прийшов на вечір зустрічі випускників і бажаємо всім нашим випускникам щастя, здоров`я, натхнення і здійснення всіх їхніх бажань.

   Пам’ятайте! Ви завжди бажані гості в нашій школі!

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5110 | Переглядів: 127Дата публікації: 21:22 05.02.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук