Видатні постаті - приклад для мене
Видатні постаті - приклад для мене

Поділитися новиною:

Видатні постаті - приклад для мене

05.02.2018 для учнів 8 класу (класний керівник Штефан Аліна Володимирівна) було проведено класну годину до дня народження Софії Федорівни Русової

   05.02.2018 для учнів 8 класу (класний керівник Штефан Аліна Володимирівна) було проведено  класну годину на тему "Видатні постаті - приклад для мене" до дня народження Софії Федорівни Русової. Метою заходу було ознайомити дітей з біографією і життєвим шляхом видатної людини. Багато педагогічних робіт було створено видатною вченою, де на першому плані стояла дитина, що має відзеркалення і в наш час - це і є принцип дитиноцентризму. Виховний ідеал С.Русової - виховання гармонійної людини на засадах любові і пошани до кращих національних традицій. Заслуговують на увагу погляди Русової на проблеми розумового, морального, естетичного, трудового, дошкільного, сімейного виховання, підготовки вихователів дитячого садка, вчителя нової української школи. Народилася Софія Русова 18.02.1856 року, а померла у віці 83 років 05.02.1940 року, але і до сьогоднішнього дня  її думки та ідеї є корисними і актуальними.

Альбом: Видатні постаті - приклад для мене" Альбом: Видатні постаті - приклад для мене" Альбом: Видатні постаті - приклад для мене"
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5108 | Переглядів: 46Дата публікації: 19:47 05.02.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук