Хто багато читає, той багато знає
Хто багато читає, той багато знає

Поділитися новиною:

Хто багато читає, той багато знає

01.02.2018 року у 2 класі було проведено Свято книги

   01.02.2018 року у 2 класі Куп’янського навчально-виховного комплексу №2 (класний керівник Бервінова Л.В.) було проведено Свято книги «Хто багато читає, той багато знає».

         Під час заходу діти розширювали уявлення про книгу, вдосконалювали навички свідомого, виразного читання, активізували читацьку пам’ять, вчилися слухати, відтворювати прочитане, збагачували словниковий запас, розвивали творчу уяву, образне мислення, інтерес до художньої книги, до самостійної пізнавальної активності, спостережливість, монологічне мовлення.

       Вчитель  викликала інтерес до книг та бажання читати їх; розвивала читацькі смаки учнів, прагнення самостійно читати; сприяла вихованню любові до книги як джерела знань.

        Учні презентували свої найулюбленіші книги, розповіли, чому вони їм так сподобалися.

         «Хто багато читає, той багато знає», - говорить українська народна мудрість. І під час заходу діти усвідомили, що книга - це найбільший винахід людства. Проте сьогодні нерідко можна почути, що, маючи телевізори, комп’ютери, застосовуючи передові технології, можна обійтись без читання.

Що ж, можливо, книжка справді не головне джерело інформації сьогодні. Та хіба значення книги тільки в цьому? Немає кращих ліків від поганого настрою, самотності, якихось зовнішніх негараздів, ніж книга. Відкриваєш першу сторінку, занурюєшся в інший світ – і всі твої проблеми відступають на другий план. Мабуть, ні з чим не порівняти насолоду, яку дає гарна книжка.

          На завершення заходу вчитель звернулася до учнів з такими словами: «Читайте, читайте, читайте! Хай не буде у вас жодного дня, щоб ви не прочитали навіть однієї сторінки нової книги. Людина, яка любить і вміє читати, - щаслива людина. Навколо неї завжди багато розумних, добрих та вірних друзів. Друзі ті – книги!»

Альбом: Хто багато читає, той багато знає Альбом: Хто багато читає, той багато знає Альбом: Хто багато читає, той багато знає Альбом: Хто багато читає, той багато знає Альбом: Хто багато читає, той багато знає Альбом: Хто багато читає, той багато знає
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5107 | Переглядів: 114Дата публікації: 19:43 05.02.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук