Хто багато читає, той багато знає
Хто багато читає, той багато знає

Поділитися новиною:

Хто багато читає, той багато знає

01.02.2018 року у 2 класі було проведено Свято книги

   01.02.2018 року у 2 класі Куп’янського навчально-виховного комплексу №2 (класний керівник Бервінова Л.В.) було проведено Свято книги «Хто багато читає, той багато знає».

         Під час заходу діти розширювали уявлення про книгу, вдосконалювали навички свідомого, виразного читання, активізували читацьку пам’ять, вчилися слухати, відтворювати прочитане, збагачували словниковий запас, розвивали творчу уяву, образне мислення, інтерес до художньої книги, до самостійної пізнавальної активності, спостережливість, монологічне мовлення.

       Вчитель  викликала інтерес до книг та бажання читати їх; розвивала читацькі смаки учнів, прагнення самостійно читати; сприяла вихованню любові до книги як джерела знань.

        Учні презентували свої найулюбленіші книги, розповіли, чому вони їм так сподобалися.

         «Хто багато читає, той багато знає», - говорить українська народна мудрість. І під час заходу діти усвідомили, що книга - це найбільший винахід людства. Проте сьогодні нерідко можна почути, що, маючи телевізори, комп’ютери, застосовуючи передові технології, можна обійтись без читання.

Що ж, можливо, книжка справді не головне джерело інформації сьогодні. Та хіба значення книги тільки в цьому? Немає кращих ліків від поганого настрою, самотності, якихось зовнішніх негараздів, ніж книга. Відкриваєш першу сторінку, занурюєшся в інший світ – і всі твої проблеми відступають на другий план. Мабуть, ні з чим не порівняти насолоду, яку дає гарна книжка.

          На завершення заходу вчитель звернулася до учнів з такими словами: «Читайте, читайте, читайте! Хай не буде у вас жодного дня, щоб ви не прочитали навіть однієї сторінки нової книги. Людина, яка любить і вміє читати, - щаслива людина. Навколо неї завжди багато розумних, добрих та вірних друзів. Друзі ті – книги!»

Альбом: Хто багато читає, той багато знає Альбом: Хто багато читає, той багато знає Альбом: Хто багато читає, той багато знає Альбом: Хто багато читає, той багато знає Альбом: Хто багато читає, той багато знає Альбом: Хто багато читає, той багато знає
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5107 | Переглядів: 82Дата публікації: 19:43 05.02.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук