Здорові діти-здорова Україна
Здорові діти-здорова Україна

Поділитися новиною:

Здорові діти-здорова Україна

31.01.2018 у дошкільному підрозділі Куп’янського НВК№2 було проведено День здоров’я «У світі спортивних ігор»

    31.01.2018 у дошкільному підрозділі Куп’янського НВК№2  було проведено День здоров’я  «У світі спортивних ігор». День був побудований на основі різноманітних рухливих ігор, ігор – естафет, ігор - атракціонів  та з   залученням   казкових героїв.

    Різнобічний розвиток дитини неможливий без повноцінного фізичного виховання, адже це фундамент здоров’я дитини. Серед багатьох чинників, що впливають на здоров’я та працездатність дитячого організму, що росте, важливе значення має рухова активність як біологічна потреба в русі, задоволення якої є найважливішою умовою гармонійного розвитку та виховання дитини. Тому, кожного місяця, в дошкільному підрозділі  проводиться День  здоров’я.

Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5053 | Переглядів: 144Дата публікації: 09:27 01.02.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук