На Аскольдовій могилі поховали їх...
На Аскольдовій могилі поховали їх...

Поділитися новиною:

На Аскольдовій могилі поховали їх...

29.01.2018 року для учнів 6 класу ( класний керівник Мороз Тамара Степанівна) було проведено виховну годину до Дня вшанування Героїв Крут

   29.01.2018 року для учнів 6 класу ( класний керівник Мороз Тамара Степанівна) було проведено виховну годину «На Аскольдовій могилі поховали їх...».

   З метою вшанування героїчного подвигу захисників незалеж­ності нашої України, виховування почуття патріотизму, відданості своїй Батьківщині, любові до рідного краю, поваги до історичних пам'яток і шанобливе ставлення до героїчного минулого нашої держави, учні підготували повідомлення, в яких було зазначено, що січень 1918 року в житті України ознамену­вався двома подіями: проголошенням Українською Центральною Радою IV Універсалу, за яким Українська Народна республіка стала самостійною і незалежною, і бій під містечком Крути. Там з жорстоким ворогом у боротьбу стали юна­ки, які ніколи не тримали в руках зброї — студенти Київського університету Святого Володимира та учні гімназії імені Кирило-Мефодіївського братства, їх було триста. І вони поклали голови за волю України. Діти переглянули відео, присвячене героям, які полягли в нерівному бою 29 січня 1918 року .

Альбом: На Аскольдовій могилі поховали їх...
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5029 | Переглядів: 42Дата публікації: 15:38 29.01.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук