Мудрим ніхто не вродився, а навчився
Мудрим ніхто не вродився, а навчився

Поділитися новиною:

Мудрим ніхто не вродився, а навчився

26.01.2018 року учні Купянського НВК №2 прийняли участь в інтелектуальній грі "Що? Де? Коли?" серед учнівської молоді

 26.01.2018 року відбулася інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?", в якій учнівська молодь міста Куп`янська виявила свій інтелектуальний та творчий потенціал. 

Вітаємо команду Куп’янського НВК №2 з вдалим виступом у міському інтелектуальному конкурсі та бажаємо подальших перемог на інтелектуальній ниві.

Склад команди:

Земляченко Аліна, учениця 9 класу – командир команди;

Логвіненко Владислав, учень 9 класу;

Кононенко Єлизавета, учениця 9 класу;

Сурков Дмитро, учень 9 класу;

Запаров Денис, учень 9 класу;

Ляшенко Ярослав, учень 8 класу. 

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/5011 | Переглядів: 96Дата публікації: 08:48 29.01.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук