Спонукаємо дітей до творчості
Спонукаємо дітей до творчості

Поділитися новиною:

Спонукаємо дітей до творчості

Звіт про роботу гуртка виготовлення сувенірів

Талант — це здібності природні,
Обдарування, справжній хист.
Хоч ти не бачиш їх сьогодні,
Бо ще малий на вік і зріст,
Та є в тобі обдарування,
Вони у кожного з нас є…

   Молодший шкільний вік – сприятливий період для розвитку творчих здібностей дитини, її образного мислення, емоційного сприйняття дійсності й активного ставлення до неї. Заняття в гуртку виготовлення сувенірів (керівник Кожакіна Л.С.)  допомагає дітям розумно та цікаво проводити свій вільний час, пробуджує допитливість, любов до знань. Навчальна програма реалізується в гуртку художньо-технічного профілю та спрямована на вихованців віком від 6 до 9 років. Метою навчальної програми є формування ключових компетентностей особистості засобами художньо-технічної творчості. Основні завдання полягають у формуванні в вихованців основних компетентностей: пізнавальна – оволодіння основними поняттями та знаннями технічної творчості, декоративно-ужиткового мистецтва; практична – набуття навичок самостійно виготовляти вироби, виконувати технологічні операції, вміння працювати з різними матеріалами та інструментами; творча – забезпечення розвитку творчих здібностей гуртківців, виховання естетичного смаку, творчої уяви, фантазії, сприяння визначенню індивідуального стилю роботи; соціальна – розвиток позитивних якостей особистості: працелюбність, наполегливість у досягненні мети, відповідальність за результат власної діяльності; виховання шанобливого ставлення до духовних та матеріальних цінностей різних культур.

   Саме навчання в гуртку допоможе моїм вихованцям краще засвоювати матеріал багатьох шкільних предметів і навчальних курсів: «Художня праця», «Трудове навчання», «Мистецтво», «Я у світі», а також дасть основу для навчання в гуртках декоративно-ужиткового мистецтва.

   Упродовж всього періоду навчання в гуртку проводиться у поєднанні колективних занять з індивідуально-фронтальною роботою. Під час занять використовуються різноманітні методи навчання: словесні (бесіди, пояснення), наочні (демонстрація ілюстрацій, зразків виробів, перегляд відео робіт, екскурсії на виставку), практичні (виготовлення виробів). Вагоме місце у навчальному процесі гуртка займають ігри, конкурси та вікторини як методи стимулювання вихованців.

   Де немає простору для прояву здібностей, там немає і здібностей. Творіть та розвивайте здібності й талант дитини!

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4985 | Переглядів: 99Дата публікації: 15:38 24.01.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук