Кожен день у нас цікавий: веселий плідний та яскравий
Кожен день у нас цікавий: веселий плідний та яскравий

Поділитися новиною:

Кожен день у нас цікавий: веселий плідний та яскравий

З 15.01 по 20.01.2018 року цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи

       З 15.01. 2018 р. по 20.01.2018 року  цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи! Тиждень пройшов під гаслом « Кожен день у нас цікавий: веселий плідний та яскравий».

        Під час проведення тижня вчителями проведені  змістовні, пізнавальні, цікаві виховні  заходи, бесіди, прогулянки. Вчителі виховували в учнів естетичне ставлення до навколишнього світу, любов до природи та бажання охороняти її. Як справжні патріоти своєї Батьківщини, в день рідної мови та українознавства  учні школи були  в українських вишиванках.

        Тиждень початкових класів став яскравою сторінкою шкільної родини та  засвітив на творчому небосхилі школи нові маленькі зірочки.

Альбом: Кожен день у нас цікавий: веселий плідний та яскравий Альбом: Кожен день у нас цікавий: веселий плідний та яскравий Альбом: Кожен день у нас цікавий: веселий плідний та яскравий Альбом: Кожен день у нас цікавий: веселий плідний та яскравий Альбом: Кожен день у нас цікавий: веселий плідний та яскравий Альбом: Кожен день у нас цікавий: веселий плідний та яскравий Альбом: Кожен день у нас цікавий: веселий плідний та яскравий Альбом: Кожен день у нас цікавий: веселий плідний та яскравий Альбом: Кожен день у нас цікавий: веселий плідний та яскравий Альбом: Кожен день у нас цікавий: веселий плідний та яскравий Альбом: Кожен день у нас цікавий: веселий плідний та яскравий Альбом: Кожен день у нас цікавий: веселий плідний та яскравий Альбом: Кожен день у нас цікавий: веселий плідний та яскравий Альбом: Кожен день у нас цікавий: веселий плідний та яскравий Альбом: Кожен день у нас цікавий: веселий плідний та яскравий Альбом: Кожен день у нас цікавий: веселий плідний та яскравий
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4978 | Переглядів: 63Дата публікації: 22:00 23.01.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук