Талант — це здатність вірити в успіх
 Талант — це здатність вірити в успіх

Поділитися новиною:

Талант — це здатність вірити в успіх

9.01.2018 року відбулась зустріч з випускником Куп'янського НВК №2 Хілес Гунченко Віталієм

                                                                                                    Талант — це здатність вірити в успіх.

                                                                                        Повна маячня, коли говорять,

                                                                                                що я раптом відкрив в собі талант.

                                                                       Я просто працював.

                                                                                                                      (Джон Леннон)

   19.01.2018 року Куп’янський НВК №2 відвідав випускник 2015 року Хілес Гунченко Віталій.  Віталій зустрівся з вчителями та учнями, розповів про свої досягнення у здобутті вищої освіти, а їх чимало:

- переможець конкурсу «Найкращий студент ХАІ» в номінації «Кращий студент-олімпієць»;

- диплом ІІ ступеня Всеукраїнської відкритої олімпіади з дисципліни «Теорія машин та механізмів»;

- диплом І ступеня ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з Нарисної геометрії тагеометричного моделювання на ПЕОМ;

- переможець Всеукраїнського благодійного проекту  «Авіатор -2017»;

- володар стипендії Харківського міського голови Г.А. Кернеса «Обдарованість»;

- володар стипендії блаодійної організації Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна».

   Учні 8 та 9 класу слухали Віталія, затамувавши подих. Кожен хотів дізнатись, що треба робити, щоб на все вистачало часу. Дуже цікавими були фотографії з подорожей випускника до Англії та Америки, кожну з яких він коментував цікавими історіями. Віталій додав, що не зупиниться, доки не досягне здійснення своєї найзаповітнішої мрії - полетіти в космос!

   Віталій приділив увагу кожному запитанню, та дав на них вичерпні відповіді. Побажав учням натхнення в досягненні мети і сказав наостанок, що, перш за все, щоб стати успішною людиною, потрібно повірити в свої сили і постійно працювати над розвитком навичок.

 

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4968 | Переглядів: 101Дата публікації: 21:20 22.01.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук