Нехай нерозмежованою залишиться навіки!
Нехай нерозмежованою залишиться навіки!

Поділитися новиною:

Нехай нерозмежованою залишиться навіки!

22.01.2018 року в актовій залі Куп’янського НВК №2 відбулось урочисте загальношкільне свято, присвячене Дню Соборності України

   22.01.2018 року в актовій залі Куп’янського НВК №2 відбулось урочисте загальношкільне свято, присвячене Дню Соборності України  «Нехай нерозмежованою залишиться навіки!».

   Метою заходу було виховання національної свідомості учнів i людської гiдностi, відродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини.

   На святі лунали українські пісні у виконанні вокального гуртка під керівництвом Мараховької І.О.  Учні 8 класу, разом з класним керівником Штефан А.В., підготували цікаве інсценування про Матыр-Україну та її синів – Прапора, Герба та Гімна. Учны 3-А класу (класний керівник Іванова І.В.) розповідали вірші про Україну. Учні закладу, під керівництвом вчителя історії Кудінової М.В., підготували історичну довідку про виникнення цього величного свята. Гімн України, який пролунав на заході, співали всі глядачі. А під час хвилини мовчання схилили голови, навіть найменші учні закладу.

   Свято, присвячене Дню Соборності України, пройшло в теплій та родинній атмосфері та вселило в серця дітей та дорослих віру в мир на нашій Батьківщині.

Альбом: Нехай нерозмежованою залишиться навіки! Альбом: Нехай нерозмежованою залишиться навіки! Альбом: Нехай нерозмежованою залишиться навіки! Альбом: Нехай нерозмежованою залишиться навіки! Альбом: Нехай нерозмежованою залишиться навіки! Альбом: Нехай нерозмежованою залишиться навіки! Альбом: Нехай нерозмежованою залишиться навіки!
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4966 | Переглядів: 53Дата публікації: 21:15 22.01.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук