Нехай нерозмежованою залишиться навіки!
Нехай нерозмежованою залишиться навіки!

Поділитися новиною:

Нехай нерозмежованою залишиться навіки!

22.01.2018 року в актовій залі Куп’янського НВК №2 відбулось урочисте загальношкільне свято, присвячене Дню Соборності України

   22.01.2018 року в актовій залі Куп’янського НВК №2 відбулось урочисте загальношкільне свято, присвячене Дню Соборності України  «Нехай нерозмежованою залишиться навіки!».

   Метою заходу було виховання національної свідомості учнів i людської гiдностi, відродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини.

   На святі лунали українські пісні у виконанні вокального гуртка під керівництвом Мараховької І.О.  Учні 8 класу, разом з класним керівником Штефан А.В., підготували цікаве інсценування про Матыр-Україну та її синів – Прапора, Герба та Гімна. Учны 3-А класу (класний керівник Іванова І.В.) розповідали вірші про Україну. Учні закладу, під керівництвом вчителя історії Кудінової М.В., підготували історичну довідку про виникнення цього величного свята. Гімн України, який пролунав на заході, співали всі глядачі. А під час хвилини мовчання схилили голови, навіть найменші учні закладу.

   Свято, присвячене Дню Соборності України, пройшло в теплій та родинній атмосфері та вселило в серця дітей та дорослих віру в мир на нашій Батьківщині.

Альбом: Нехай нерозмежованою залишиться навіки! Альбом: Нехай нерозмежованою залишиться навіки! Альбом: Нехай нерозмежованою залишиться навіки! Альбом: Нехай нерозмежованою залишиться навіки! Альбом: Нехай нерозмежованою залишиться навіки! Альбом: Нехай нерозмежованою залишиться навіки! Альбом: Нехай нерозмежованою залишиться навіки!
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4966 | Переглядів: 78Дата публікації: 21:15 22.01.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук