Крок до мрії
Крок до мрії

Поділитися новиною:

Крок до мрії

З метою удосконалення сучасного уроку на базі Куп’янського НВК № 2 творчою групою вчителів, учнів та батьків було створено кабінет тренінгових технологій

    З метою удосконалення сучасного уроку на базі Куп’янського НВК № 2 творчою групою вчителів, учнів та батьків було створено кабінет тренінгових технологій. Це місце для проведення уроків, класних годин, шкільних позакласних заходів (конкурсів, літературних вечорів, заочних подорожей),  засідань шкільних методичних об’єднань, педагогічних читань, семінарів-тренінгів для вчителів та батьків.

   Завдяки конкурсу «Крок до мрії», який був ініційований начальником відділу освіти Куп’янської міської ради Світланою Михайлівною Пасічник за  підтримки Голови правління компанії UFC  Олега Дмитровича Лущика, у кабінеті вдалося створити сектор для розміщення навчально-методичного унаочнення, який оформлений корковими шпалерами. Це надасть змогу максимально використовувати звичайну стіну як робочу поверхню для розташування інформаційних стендів та демонстрації творчих робіт учнів.

​   Хочемо наголосити, що конкурс "Крок до мрії" - це лише один із багатьох заходів, які були ініційовані Світланою Михайлівною Пасічник за ті роки, що вона очолює відділ освіти Куп'янської міської ради. І всі ініціативи Світлани Михайлівни спрямовані на підтримку та подальший розвиток освіти нашого міста, покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, забезпечення належних умов для навчання і виховання учнів, розвиток творчих здібностей дітей, підтримку обдарованої молоді.

Альбом: Крок до мрії Альбом: Крок до мрії Альбом: Крок до мрії Альбом: Крок до мрії Альбом: Крок до мрії Альбом: Крок до мрії
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4933 | Переглядів: 74Дата публікації: 12:16 19.01.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук