Зимові канікули в розпалі
Зимові канікули в розпалі

Поділитися новиною:

Зимові канікули в розпалі

04.01.2018 з учнями 4 класу було проведено майстер-клас з виготовлення різдвяних поробок

   Зимові канікули в розпалі. Діти насолоджуються можливістю відпочити від уроків і домашніх завдань, але при цьому не забувають навідуватись і до школи. 
   03 січня цього року гостинно зустріла своїх вихованців Колесник І.М.(класний керівник 4 класу). Під час зустрічі учні 4 класу із задоволенням виготовляли  новорічні та різдвяні прикраси  і  ялинки.   

   Учні стали авторами чудових новорічних подарунків, прикрас, сніжинок, листівок, композицій.  А штучні ялинки, виготовлені дітьми з великою любов’ю та старанням, збережуть  життя не одній вічнозеленій красуні.

   Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. А в житті панують гармонія та вдача.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4857 | Переглядів: 62Дата публікації: 12:59 05.01.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук