Зимові канікули в розпалі
Зимові канікули в розпалі

Поділитися новиною:

Зимові канікули в розпалі

04.01.2018 з учнями 4 класу було проведено майстер-клас з виготовлення різдвяних поробок

   Зимові канікули в розпалі. Діти насолоджуються можливістю відпочити від уроків і домашніх завдань, але при цьому не забувають навідуватись і до школи. 
   03 січня цього року гостинно зустріла своїх вихованців Колесник І.М.(класний керівник 4 класу). Під час зустрічі учні 4 класу із задоволенням виготовляли  новорічні та різдвяні прикраси  і  ялинки.   

   Учні стали авторами чудових новорічних подарунків, прикрас, сніжинок, листівок, композицій.  А штучні ялинки, виготовлені дітьми з великою любов’ю та старанням, збережуть  життя не одній вічнозеленій красуні.

   Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. А в житті панують гармонія та вдача.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4857 | Переглядів: 52Дата публікації: 12:59 05.01.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
НУШ
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук