Родинні новорічні традиції
Родинні новорічні традиції

Поділитися новиною:

Родинні новорічні традиції

03.01.2018 для учнів 7 класу було проведено виставку-конкурс фотоматеріалів «Як я зустрів Новий рік»

Новий рік-чудове свято, на яке чекають і дорослі, і малі. Не секрет, що більшість родин мають свої новорічні традиції. Про них і розповіли учні 7 класу в дружньому колі однокласників, коли вперше зібралися у школі в 2018 році 3 січня. Діти хизувалися своїми фото, отриманими новорічними подарунками, розповідали про цікаві традиції зустрічі новорічного свята. Спілкування пройшло в добрій дружній атмосфері, із жартами, побажаннями. Розходячись по домівках діти домовилися зустрітися вже за кілька днів, сподіваючись на те, що доброго настрою додасть сніг.

​Але це була не просто виставка, а виставка-конкурс і переможицею його стала Динисюк Олеся, саме її фото визнані накращими.

Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4821 | Переглядів: 103Дата публікації: 12:37 04.01.2018
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук