З народної криниці
З народної криниці

Поділитися новиною:

З народної криниці

21.12.2017 року було проведено відкритий виховний захід "Українські вечорниці"

        З метою поглиблення знань учнів про звичаї, обряди, що виробилися українцями впродовж століть, захоплення невичерпним джерелом яскравої неповторності українського народу, його унікальної культури і високої духовності, сприяння вихованню любові до Батьківщини, патріотизму, збагачення знань учнів про народні традиції, виховання  гордості  за український народ, який має багату творчу спадщину, збереження національної культури учні 6 класу (класний керівник Мороз Тамара Степанівна) підготували і  провели у шкільному народознавчому музеї «Світлиця мого дідуся» українські вечорниці.

         На свято було запрошено вчителів закладу.

         Віддаючи шану минувшині, беручи все найкраще у наше сьогодення, ми на вечорницях відроджуємо те найдорожче, що є в народі – його пісню, мову, історію, звичаї.

         Шестикласники познайомилися з історичною довідкою про вечорниці, переглянули відео, аудіозаписи українських пісень, розповідали гуморески, відгадували загадки, співали, танцювали, жартували, інсценували, дівчата в'язали, вишивали, ворожили на свою долю, ліпили вареники, якими пригостили всіх присутніх на святі.

         З давніх-давен линули по світу слова про Україну, про щирий і працьовитий народ, про її гаї зелені, про тихі ріки та озера. Наша Україна славиться великими традиційними святами та обрядами. Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові, доброти до української спадщини повертається до традицій свого народу.

             Ожили перед нами ігри і забави наших пращурів. Тепер головне, щоб вони і надалі не пішли у забуття. Міцний наш рід, жива у ньому пам'ять про минуле.

         Тож бережіть цю прекрасну, невичерпну скарбницю. У ній розум, кмітливість, гумор, надія і світло завтрашнього дня. Хай завжди живим вогником світяться обереги пам'яті!

Альбом: З народної криниці Альбом: З народної криниці Альбом: З народної криниці Альбом: З народної криниці Альбом: З народної криниці Альбом: З народної криниці Альбом: З народної криниці Альбом: З народної криниці Альбом: З народної криниці Альбом: З народної криниці Альбом: З народної криниці Альбом: З народної криниці
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4779 | Переглядів: 91Дата публікації: 21:36 25.12.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
НУШ
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук