З народної криниці
З народної криниці

Поділитися новиною:

З народної криниці

21.12.2017 року було проведено відкритий виховний захід "Українські вечорниці"

        З метою поглиблення знань учнів про звичаї, обряди, що виробилися українцями впродовж століть, захоплення невичерпним джерелом яскравої неповторності українського народу, його унікальної культури і високої духовності, сприяння вихованню любові до Батьківщини, патріотизму, збагачення знань учнів про народні традиції, виховання  гордості  за український народ, який має багату творчу спадщину, збереження національної культури учні 6 класу (класний керівник Мороз Тамара Степанівна) підготували і  провели у шкільному народознавчому музеї «Світлиця мого дідуся» українські вечорниці.

         На свято було запрошено вчителів закладу.

         Віддаючи шану минувшині, беручи все найкраще у наше сьогодення, ми на вечорницях відроджуємо те найдорожче, що є в народі – його пісню, мову, історію, звичаї.

         Шестикласники познайомилися з історичною довідкою про вечорниці, переглянули відео, аудіозаписи українських пісень, розповідали гуморески, відгадували загадки, співали, танцювали, жартували, інсценували, дівчата в'язали, вишивали, ворожили на свою долю, ліпили вареники, якими пригостили всіх присутніх на святі.

         З давніх-давен линули по світу слова про Україну, про щирий і працьовитий народ, про її гаї зелені, про тихі ріки та озера. Наша Україна славиться великими традиційними святами та обрядами. Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові, доброти до української спадщини повертається до традицій свого народу.

             Ожили перед нами ігри і забави наших пращурів. Тепер головне, щоб вони і надалі не пішли у забуття. Міцний наш рід, жива у ньому пам'ять про минуле.

         Тож бережіть цю прекрасну, невичерпну скарбницю. У ній розум, кмітливість, гумор, надія і світло завтрашнього дня. Хай завжди живим вогником світяться обереги пам'яті!

Альбом: З народної криниці Альбом: З народної криниці Альбом: З народної криниці Альбом: З народної криниці Альбом: З народної криниці Альбом: З народної криниці Альбом: З народної криниці Альбом: З народної криниці Альбом: З народної криниці Альбом: З народної криниці Альбом: З народної криниці Альбом: З народної криниці
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4779 | Переглядів: 39Дата публікації: 21:36 25.12.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук