Поезія єднає серця!
Поезія єднає серця!

Поділитися новиною:

Поезія єднає серця!

Робота гуртка "Юних поетів і прозаїків"

   Протягом першого семестру 2017/2018 навчального року у Куп’янському навчально-виховному комплексі №2 плідно працював гурток «Юних поетів і прозаїків» під керівництвом вчителя англійської мови Штефан Аліни Володимирівни.

   Здавалося, а чи можна взагалі навчити писати вірші чи створювати казки? Дійсно, це нелегка праця, і без Божого дару тут не обійтися. Але, ознайомивши дітей з біографіями, життєвим і творчим шляхами різних поетів, а також, зі своїми власними наробками, діти із зацікавленістю взялися за аркуш паперу і ручку – те, з чим не може розлучатися поет ані на хвилинку. Згодом виявилося, що то не труд, а саме задоволення, коли рядочки на папері є твоїми власними, і ти вже знаєш, що зможеш написати неповторне побажання матусі на день народження, друзям на Новий рік, а твір, написаний тобою, не буде чиїмось чужим з Інтернету.

   Доречи, маємо перші результати! Штефан Денис – грамота за І місце, Ляшенко Ярослав – грамота за І місце, Ляшенко Євгеній– грамота за І місце  в конкурсі дитячої та юнацької творчості на базі Куп’янського краєзнавчого музею «Історія новорічного костюму», роботи Штефан Дениса та Ляшенка Ярослава були направлені до участі у  Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі «Не жартуй з вогнем». У літературному конкурсі ім. О.Масельського участь взяла керівник гуртка «Юних поетів і прозаїків» Штефан А.В.

Хай новорічне свято

Щастя принесе багато,

Миру, радості, любові,

Щоб усі були здорові!

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4762 | Переглядів: 73Дата публікації: 20:07 27.12.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук