Подаруй надію
Подаруй надію

Поділитися новиною:

Подаруй надію

Участь Купянського НВК №2 в благодійній акції

   Учні Куп’янського НВК №2  вкотре продемонстрували, що вони не є байдужими до мрій знедолених дітей. Вже вкотре в закладі була проведена благодійна акція «Подаруй надію».

   Акція проводиться з метою збору гуманітарної допомоги малозабезпеченим сім’ям, що вимушено переміщені із зони проведення АТО, шляхом залучення до благодійної діяльності  учнівського колективу школи та прищеплення культури благодійництва молодому поколінню.

   В Куп’янському НВК №2 було  організувано збір подарункових коробок зі солодощами, в кожній з яких іскрив промінчик надії.

   Сподіваємось, що для багатьох дітей Новорічна Казка стане реальністю, отримані пакунки допоможуть  їм відчути атмосферу свята. Натомість, учні закладу відчули важливість благодійних справ, спілкуючись з дітьми, для яких надія важлива понад усе.

Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4761 | Переглядів: 46Дата публікації: 20:04 27.12.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
НУШ
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук