Подаруй надію
Подаруй надію

Поділитися новиною:

Подаруй надію

Участь Купянського НВК №2 в благодійній акції

   Учні Куп’янського НВК №2  вкотре продемонстрували, що вони не є байдужими до мрій знедолених дітей. Вже вкотре в закладі була проведена благодійна акція «Подаруй надію».

   Акція проводиться з метою збору гуманітарної допомоги малозабезпеченим сім’ям, що вимушено переміщені із зони проведення АТО, шляхом залучення до благодійної діяльності  учнівського колективу школи та прищеплення культури благодійництва молодому поколінню.

   В Куп’янському НВК №2 було  організувано збір подарункових коробок зі солодощами, в кожній з яких іскрив промінчик надії.

   Сподіваємось, що для багатьох дітей Новорічна Казка стане реальністю, отримані пакунки допоможуть  їм відчути атмосферу свята. Натомість, учні закладу відчули важливість благодійних справ, спілкуючись з дітьми, для яких надія важлива понад усе.

Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4761 | Переглядів: 60Дата публікації: 20:04 27.12.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук