Святий та добрий Миколай
 Святий та добрий Миколай

Поділитися новиною:

Святий та добрий Миколай

Участь учнів закладу у заходах до Дня Святого Миколая

  Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.

  День святого Миколая — це улюблене та очікуване багатьма дітлахами свято покровителя дітей і мандрівників. Воно просякнуте особливою атмосферою приготування та отримання подарунків.

  Учні Куп’янського НВК №2 почали святкувати цей день з 18 грудня – 75 учнів 1-6 класів відвідали святкову виставу «Хочу луну», яка відбулась у БК імені В.І. Кошелева (смт. Ківшарівка). А учні соціальних категорій переглянули цю виставу 19 грудня. Діти були вражені красою оформлення будинку культури, грою акторів та яскравими костюмами. А коли отримали солодкі подарунки, їх радощам не було кінця.

  Не лишились осторонь і учні 7-9 класів. 19 грудня обдаровані учні Куп’янського НВК №2 відвідали благодійне свято «Святий Миколай, до нас завітай!» для обдарованих та талановитих дітей міста. Свято проходило під патронатом громадської організації «Куп’янськ – наш рідний дім», голова якої Овсянніков Сергій Вікторович та депутата Куп’янської міської ради Мусієнка Владислава Станіславовича в актовій залі зош №1. Кожна дитина отримала подарунок від Святого Миколая.

Альбом:  Святий та добрий Миколай Альбом:  Святий та добрий Миколай Альбом:  Святий та добрий Миколай
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4702 | Переглядів: 37Дата публікації: 23:04 20.12.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук