Святий та добрий Миколай
 Святий та добрий Миколай

Поділитися новиною:

Святий та добрий Миколай

Участь учнів закладу у заходах до Дня Святого Миколая

  Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.

  День святого Миколая — це улюблене та очікуване багатьма дітлахами свято покровителя дітей і мандрівників. Воно просякнуте особливою атмосферою приготування та отримання подарунків.

  Учні Куп’янського НВК №2 почали святкувати цей день з 18 грудня – 75 учнів 1-6 класів відвідали святкову виставу «Хочу луну», яка відбулась у БК імені В.І. Кошелева (смт. Ківшарівка). А учні соціальних категорій переглянули цю виставу 19 грудня. Діти були вражені красою оформлення будинку культури, грою акторів та яскравими костюмами. А коли отримали солодкі подарунки, їх радощам не було кінця.

  Не лишились осторонь і учні 7-9 класів. 19 грудня обдаровані учні Куп’янського НВК №2 відвідали благодійне свято «Святий Миколай, до нас завітай!» для обдарованих та талановитих дітей міста. Свято проходило під патронатом громадської організації «Куп’янськ – наш рідний дім», голова якої Овсянніков Сергій Вікторович та депутата Куп’янської міської ради Мусієнка Владислава Станіславовича в актовій залі зош №1. Кожна дитина отримала подарунок від Святого Миколая.

Альбом:  Святий та добрий Миколай Альбом:  Святий та добрий Миколай Альбом:  Святий та добрий Миколай
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4702 | Переглядів: 60Дата публікації: 23:04 20.12.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2Протокол засідання педагогічної ради від 26.04.2018 №6 "Про схвалення проектів підручників для 5, 10 класів на 2018/2019 навчальний рік"Вибір та замовлення підручників для 5,10 класів Куп'янського НВК №2Протокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Протокол засідання педагогічної ради від 15.05.2018 № 7 «Про схвалення проектів підручників для учнів 1 класу на 2018/2019 навчальний рік»Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класуІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук