Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом!
Вічна пам\

Поділитися новиною:

Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом!

Заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

   14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

   У знак  вдячності і пошани до всіх, хто не шкодуючи життя і здоров’я, захищав нас від наслідків страшної аварії на ЧАЕС, у закладі було проведено єдиний урок вшанування пам'яті загиблих ліквідаторів чорнобильської трагедії "Вола чорнобильська пересторога: людство, зупинись!", та інші виховні заходи, такі як:

виховні години у 5 - 6 класах « Дзвони пам’яті »; 

тематична виставка книг у шкільній бібліотеці, періодики  та фотоматеріалів «Подвиг заради життя »;

виховні заходи: «Гірчить Чорнобиль крізь роки», "Збережемо пам'ять про подвиг"? "Проблеми громадян які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС ";  

перегляд документального фільму про наслідки аварії на ЧАЕС.  

    Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, мисхиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям. Низький Вам уклін за мужність і героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків ядерної аварії. Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом!

Альбом: Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом! Альбом: Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом! Альбом: Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом! Альбом: Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом! Альбом: Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом! Альбом: Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом! Альбом: Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом!
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4618 | Переглядів: 41Дата публікації: 14:42 14.12.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук