Розробити двигун для ракети і полетіти в космос
Розробити двигун для ракети і полетіти в космос

Поділитися новиною:

Розробити двигун для ракети і полетіти в космос

Випускник закладу отримав стипендію від президентського фонду Леоніда Кучми

   12 грудня 2017 року талановиті студенти України отримали стипендії від президентського фонду Леоніда Кучми. Це сім дівчат та юнаків з Харківського аерокосмічного університету імені Жуковського – розумна та активна молодь з великою кількістю іноваційних ідей. Серед них випускник нашого закладу Хілес-Гунченко Віталій.

   Другий президент України Леонід Данилович традиційно підтримує майбутніх інженерів, винахідників та авіаконструкторів.І переймається, що технічні спеціальності обирають все меньша кількість дітей.

   Леонід Кучма поздоровив студентів та вручив кожному стипендію в розмірі 15 тисяч гривень. Вже 13 грудня стипендіати вирушають до Сполучених Штатів Америки, серед них і Віталій Хілес-Гунченко.

   Куп’янський НВК №2 пишається своїм випускником та бажає натхнення і подальших досягнень на шляху досягнення своєї мети – полетіти в космос.

Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4599 | Переглядів: 128Дата публікації: 13:41 13.12.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2КошторисПротокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Інформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
НУШ
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук