Розробити двигун для ракети і полетіти в космос
Розробити двигун для ракети і полетіти в космос

Поділитися новиною:

Розробити двигун для ракети і полетіти в космос

Випускник закладу отримав стипендію від президентського фонду Леоніда Кучми

   12 грудня 2017 року талановиті студенти України отримали стипендії від президентського фонду Леоніда Кучми. Це сім дівчат та юнаків з Харківського аерокосмічного університету імені Жуковського – розумна та активна молодь з великою кількістю іноваційних ідей. Серед них випускник нашого закладу Хілес-Гунченко Віталій.

   Другий президент України Леонід Данилович традиційно підтримує майбутніх інженерів, винахідників та авіаконструкторів.І переймається, що технічні спеціальності обирають все меньша кількість дітей.

   Леонід Кучма поздоровив студентів та вручив кожному стипендію в розмірі 15 тисяч гривень. Вже 13 грудня стипендіати вирушають до Сполучених Штатів Америки, серед них і Віталій Хілес-Гунченко.

   Куп’янський НВК №2 пишається своїм випускником та бажає натхнення і подальших досягнень на шляху досягнення своєї мети – полетіти в космос.

Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4599 | Переглядів: 138Дата публікації: 13:41 13.12.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація, стаття 30 Закону України "Про освіту"
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітня програма Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2Правила прийому до закладуВакантні місця в класах Куп'янського НВК №2Про зарахування до 1 класуПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Вибір підручників
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук