Чума ХХІ століття
Чума ХХІ століття

Поділитися новиною:

Чума ХХІ століття

Бібліотечний урок з учнями 9 класу

   Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ і його кінцева стадія СНІД. СНІД – особливо небезпечна хвороба, смертельна для людини.

   Всі вже багато чули, читали і знають про цю страшну хворобу, але бібліотека не може залишитися осторонь цієї проблеми.

   01 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, працівниками районної бібліотеки Авксентьєвою Надією Всеволодівною та Никифоровою Аліною Сергіївною було проведено бібліотечний урок з учнями 9 класу (класний керівник Руденко О.М.) на тему «Чума ХХІ століття».

   Під час проведення  заходу учні ознайомились з  поняттями СНІД і ВІЛ та їх ознаками, розповідь бібліотекарів  сприяла  усвідомленню учнями небезпеки, пов’язаної із поширенням СНІД на планеті, виховуванню почуття відповідальності за власну поведінку та ведення здорового способу життя.

   На жаль, Україну визнано державою, яка від ВІЛ/СНІДу в Східній Європі постраждала найбільше. Все людство розуміє небезпеку смертоносної хвороби СНІД і застерігає: «Будьте пильними, володійте знаннями та інформацією як вберегтися від цього лиха».

Альбом: Чума ХХІ століття Альбом: Чума ХХІ століття Альбом: Чума ХХІ століття Альбом: Чума ХХІ століття Альбом: Чума ХХІ століття Альбом: Чума ХХІ століття Альбом: Чума ХХІ століття
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4447 | Переглядів: 33Дата публікації: 18:09 03.12.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук