Do you speak English?
Do you speak English?

Поділитися новиною:

Do you speak English?

Тиждень англійської мови в закладі

     З 27 листопада по 01 грудня в Куп'янському НВК 2 проходить тиждень англійської мови. Щодня діти отримують цікаві завдання та із задоволенням їх виконують.

   Так, для учнів 5-6 класів було проведено вікторину "Пори року.Дні тижня" з метою удосконалення мовних навичок і мовленнєвих компетенцій. Діти ппрактикувалися у складанны діалогів, розповідей про улюблену пору року; пригадали розклад уроків за днями тижня та розпорядок дня. Також, дуже важливим аспектом вивчення іноземної мови є удосконалення навичок аудіювання. Цей вид діяльності був запропонований дітям у якості рухливої гри, що активізувало і вмотивувало бажання дітей удосконалювати свої знання з англійської мови.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4417 | Переглядів: 89Дата публікації: 20:45 30.11.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Публічна інформація
Статут Куп'янського навчально-виховного комплексу №2 Куп'янської міської ради Харківської областіКадровий склад Куп'янського НВК №2Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновникомПроектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітиМова (мови) освітнього процесуМатеріально-технічне забезпеченняРезультати моніторингу якості освіти  у Куп’янському навчально-виховному комплексі № 2 Куп’янської міської ради Харківської області за 2016/2017 навчальний рікРічний звіт про діяльність Куп'янського НВК №2Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиНормативна базаКошторисВибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників Куп'янського НВК №2Протокол засідання педагогічної ради від 26.04.2018 №6 "Про схвалення проектів підручників для 5, 10 класів на 2018/2019 навчальний рік"Вибір та замовлення підручників для 5,10 класів Куп'янського НВК №2Протокол засідання педагогічної ради від 12.02.2018 № 2 "Про схвалення проектів підручників для учнів 5-го класу на 2018/2019 навчальний рік"Протокол засідання педагогічної ради від 15.05.2018 № 7 «Про схвалення проектів підручників для учнів 1 класу на 2018/2019 навчальний рік»Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класуІнформація про публічне використання коштів загального та спеціального фонду бюджетуНоменклатура справ Куп'янського НВК №2 на 2018 рікПравила внутрішнього трудового розпорядку Куп'янського НВК №2
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук