Проблеми гендерної рівності
Проблеми гендерної рівності

Поділитися новиною:

Проблеми гендерної рівності

Відкритий виховний захід у 8 класі

   24.11.2017  року у Куп'янському навчально-виховному комплексі №2 для учнів 8 класу (класний керівник Штефан А.В.) відбувся відкритий виховний захід за темою "Проблеми гендерної рівності ". Була піднята актуальна у наш час проблема відносин у колективі, родині, з друзями. Багато нового діти дізналися про поняття гендерної рівності, виконали декілька вправ на розуміння гендерних ролей. Тематичний відеоматеріал розчулив багатьох дітей до сліз.
   Вирішення і однозначної думки з цієї проблеми немає, вона безкінечна, як саме життя. Та, вважаємо, що кожна дитина взяла для себе щось корисне, що знадобиться їй на протязі всього життя, навчилася поважати і розділяти думки протилежної статі, а головне, - пам'ятати,  що у цей світ ми прийшли людьми, і треба завжди ними залишатися.

Альбом: Проблеми гендерної рівності Альбом: Проблеми гендерної рівності Альбом: Проблеми гендерної рівності Альбом: Проблеми гендерної рівності Альбом: Проблеми гендерної рівності Альбом: Проблеми гендерної рівності Альбом: Проблеми гендерної рівності Альбом: Проблеми гендерної рівності Альбом: Проблеми гендерної рівності Альбом: Проблеми гендерної рівності
Web-адреса: nvk2.kupyansk.info/news/id/4341 | Переглядів: 59Дата публікації: 10:52 24.11.2017
Директор

Ківшар Олена Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Дошкільний підрозділ
Пошук